Завантажити ще

Хіт Stefania Kalush Orchestra став найпрослуховуванішим у Spotify в СНД, обігнавши треки Елджея

Хіт Stefania Kalush Orchestra став найпрослуховуванішим у Spotify в СНД, обігнавши треки Елджея
Фото: REUTERS/Рана Нарді

Хіт Stefania, з яким гурт Kalush Orchestra виграв у конкурсі "Євробачення", побив рекорд з прослуховування у Spotify в СНД, обігнавши російського репера Елджея. Про це 31 травня повідомив сторіст колективу Олег Псюк.

- Йоу, щойно дізнався, що ми (група Kalush Orchestra. – Авт.) побили рекорд у СНД у Spotify. У нас найбільша кількість прослуховувань. Ніхто ще стільки не мав, як у нас. На другому місці - Елджей, у нього також було багато прослуховувань, але тут Kalush №1, – зазначив Псюк.

Трек був присвячений мамі Олега Псюка, але після тріумфу гурту у Турині слухачі почали асоціювати його з Україною. Кліп на пісню знімали у звільнених від російських окупантів містах Київської області: Бучі, Бородянці, Гостомелі та Ірпені. Пізніше "Укрзалізниця" повідомила про створення поїзда "Стефанія Експрес" на честь колективу.

Раніше Kalush Orchestra продали кришталевий кубок конкурсу на аукціоні за 900 тисяч доларів. Виручені кошти колектив передасть до фонду Сергія Притули на закупівлю безпілотників для ЗСУ.

Kalush Orchestra 15 травня перемогли у "Євробаченні-2022". Україна отримала 192 бали від журі та найвищий бал від глядачів – 439. Друге місце посіла Великобританія, а третє – Іспанія. Це третя перемога України у конкурсі. У 2004-му його виграла Руслана, а у 2016-му - Джамала.

Новини по темі: Музика Kalush