Завантажити ще

Помер зірка "Револьвера" та "Славних хлопців" Рей Ліотта - уві сні, між зйомками

Помер зірка
Фото: Жорж Біар \commons.wikimedia.org

Відомий американський актор Рей Ліотта помер у віці 67 років. Про це 26 травня повідомляє Deadline. За даними видання, Ліотта помер уві сні в Домініканській Республіці, де він працював над фільмом "Небезпечні води". Наразі знімальна група не розуміє, як продовжувати роботу над проектом.

Дебют актора на екрані відбувся у 1978 році у серіалі "Інший світ". Ліотта відомий ролями в кримінальній драмі 1990 року "Славні хлопці" режисера Мартіна Скорсезе, а також у фільмах "Поле його мрії", "Дика штучка", "Без різких рухів", "Серцеїдки", "Ганнібал", "Турбулент" Місто гріхів 2" та інших. Усього за кар'єру Ліотта брав участь майже у 80 різних кінопроектах. Також у його фільмографії «Кокаїн» Теда Демме, «Ганнібал» Рідлі Скотта, «Револьвер» Гая Річі та інших. Один із останніх фільмів за його участю став «Множинні святі Ньюарка» про молодого Ентоні Сопрано із серіалу «Клан Сопрано».

Рей Ліотта також озвучував головного героя відеоігри "Grand Theft Auto" Томмі Версетті, за що був удостоєний ігрових премій G-Phoria та Spike Video Game. Крім того, 2005 року актор отримав премію «Еммі» за запрошену роль у серіалі «Швидка допомога».

Ліотта народився 18 грудня 1954 року у місті Ньюарк. У віці шести місяців його усиновили Мері та Альфред Ліотта. Про те, що він усиновлений, Рей завжди знав, але зі своєю біологічною матір'ю зустрівся вже лише у 2000-х - заодно з'ясувавши, що у його жилах тече зокрема шотландська кров.

Рей раніше був одружений із актрисою Мішель Грейс. Вони мають доньку Карсен Ліотта. На момент смерті він був заручений із Джейсі Ніттоло. Пара побралася перед Різдвом і збиралася одружитися.