28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

Лідер "Бумбоксу" Андрій Хливнюк вирушив на схід України (оновлено)

Лідер
Фото: instagram.com/andriihorolski/

Лідер групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який на початку війни вступив до лав тероборони ЗСУ, вирушив воювати на схід України. Про це розповів засновник та головний редактор видання "Платформа" Юрій Марченко в Інстаграм.

- Зустрів у Києві Андрія Хливнюка, постояли, поговорили (ми знайомі), він беззлобно поскаржився, що не зміг купити в магазині поруч безалкогольного пива. Попрощалися — і він повернувся в гумштаб, звідки вийшов. А я в той же момент зрозумів: моя головна місія на цій війні — негайно знайти Андрію безалкогольне пиво. Фактично я роками жив, аби відшукати його і купити. В цей момент мені здавалося, ніби вся наша перемога залежить від моєї купівельної спроможності. Оббігав магазини навколо, знайшов, накупив, пишу йому, щоб вийшов і забрав. А Андрій такий скромно: "Дякую, вип'ємо, коли повернуся зі Сходу". Так я свою головну місію виконав і одночасно не виконав, — написав журналіст.

Після вступу до лав ЗСУ Хливнюк тривалий час перебував у Києві. У березні колона, в якій рухався музикант, потрапила під мінометний обстріл, Андрій отримав пошкодження обличчя.

Пісня у виконанні Хливнюка "Ой у лузі червона калина" стала одним із гімнів боротьби українців. У квітні гурт Pink Floyd випустив першу з 1994 року пісню «Hey Hey Rise Up» на підтримку народу України, в якій звучить вокал Андрія Хливнюка. Трек очолив чарти у понад 20 країнах.

Оновлено: Юрій Марченко у коментарі "КП в Україні" уточнив, що ця історія сталася давно і він не знає, чи відправили Хливнюка на Схід і де він зараз перебуває.