Завантажити ще

Чоловік Камалії купив два літаки для ЗСУ та побудує житло для біженців у Німеччині

Чоловік Камалії купив два літаки для ЗСУ та побудує житло для біженців у Німеччині
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Співачці Камалії 18 травня виповнилося 45 років. З цієї нагоди сім'я та близькі друзі артистки Ольга Сумська, Наталія Могилевська, Павло Шилько, Олена Вінярська, Павло Зібров, Віктор Павлик записали відеозвернення, де, окрім привітань, зачитали "45 ювілейних фактів того, за що вони люблять артистку". Особливий подарунок для зірки приготував чоловік Камалії бізнесмен Мохаммад Захур – він збудував житло для українських біженців у Німеччині вартістю понад мільйон євро. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Сніданку з 1+1".

- Подарунком від мого чоловіка на 45-й мій день народження стало найцінніше – понад мільйон євро ми витратили на будівництво спеціального житла для біженців із України в Німеччині. Там зможуть розміститися 750 сімей

До вторгнення РФ до нашої країни виконавиця святкувала день народження з розмахом, проте цього року перенесла свято до перемоги України у війні з Росією. Наразі співачка разом із сім'єю перебуває в Англії, де допомагає переселенцям та дає благодійні концерти, збираючи кошти на допомогу ЗСУ.

- У мене понад сім тисяч сюрпризів та позитивних причин любити Камалію. Вона справжня патріотка, яка хоче, щоб її країна перемогла у цій війні. Вона не вдома, але щодня моя дружина дає концерти у різних країнах, збирає кошти на допомогу ЗСУ, відвідує біженців, надсилає гуманітарну допомогу до України. Камалія могла б насолоджуватися життям і спокійно перебувати у Лондоні, але вона ніколи не поставить своє задоволення над своїми обов'язками, - зізнався журналістам бізнесмен.

Також Камалія розповіла, що Захур разом з іншими друзями-бізнесменами придбав для двох літаків-винищувачів для ЗСУ.

- Захур дав мені зелене світло, це розповісти. Тому що вони ці питання приховували. Два літаки-винищувачі вони дали Україні та допомагають Україні, але не розголошують, — сказала артистка у програмі "Ранок з Україною".

З 2003 року Камалія є заслуженою артисткою України. Одружена з британо-пакистанським бізнесменом Мохаммадом Захуром. У пари двоє дочок-близнят - Арабелла та Мірабелла. Найвідоміші хіти співачки - "От заката до рассвета", "Люблю тебя", "Игра с огнем" та "Вільна".

Раніше солістка "KAЗКИ" Зарицька розповіла, що російські окупанти перевернули догори дном все у її будинку в Ірпені у пошуках цінних речей, але забрали дивні предмети, зокрема рушникосушарку та величезні електричні батареї, а також розбили їй авто.

 

Новини по темі: Камалія