28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Лідер Kalush Orchestra святкує 28-річчя після перемоги на "Євробаченні"

Лідер Kalush Orchestra святкує 28-річчя після перемоги на
Фото: REUTERS/Рана Нарді

Фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк святкує 28-річчя через два дні після перемоги на " Євробаченні-2022 ". На сторінці групи у Фейсбук її лідер повідомив, що досяг уже багато цілей, однак його нинішні досягнення це лише початок.

- Йо. Сьогодні мені стукнуло 28. Багато цілей в моєму житті вже виконано і пророблено декілька бібліотек задач. Народившись в Калуш і я получив багато притаманної емпірики і було не так просто її урізномантнити. Протягом всього мого життя я мінявся, змінювались мої погляди та приорітети, але завжди були декілька якостей які мною рухали і які б я ніколи ні на що не проміняв. Працелюбність, цікавість і моя захламність у всьому за що б я не брався. Дякую, що ви завжди зі мною, це тільки початок, – написав соліст Kalush Orchestra.

Україна перемогла на "Євробаченні-2022", фінал якого відбувся 14 травня. Друге місце посіла Великобританія, а третє – Іспанія. Це третя перемога на конкурсі. 2004 року його виграла Руслана, а 2016-го - Джамала.

15 травня Kalush Orchestra показали кліп на пісню "Stefania", з якої виграли "Євробачення". Відео зняли у зруйнованих містах Київської області: Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці.