Завантажити ще

Де подивитись фінал "Євробачення 2022"

Де подивитись фінал
Фото: REUTERS/Рана Нарді

У суботу, 14 травня на арені Pala Olimpico у Турині відбудеться фінал "Євробачення 2022", де свої номери покажуть 25 країн-учасниць. На сцену знову вийдуть конкурсанти з 20 країн, обраних за підсумками двох півфіналів та вперше учасники п'ятьох країн-засновниць "Євробачення": Франції, Німеччини, Великобританії, Іспанії та Італії, як переможниці конкурсу у 2021 році.

Цього року Україну на конкурсі представляє гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania", яка присвячена мамі соліста Олега Псюка. За задумом режисерів, у номері колективу задіяли національні орнаменти, величезні жіночі руки та очі, а також підсвічування сцени у кольори прапора України. У фіналі "Євробачення" колектив виступить під 12-м номером.

Згідно зі ставками букмекерів, у Kalush Orchestra є великі шанси на перемогу. Зараз колектив посідає перше місце із ймовірністю виграшу 60%. На другому та третьому місці з великим відривом йдуть Швеція (10%) та Великобританія (10%).

Гурт Kalush Orchestra погодився взяти участь у конкурсі через тиждень після дискваліфікації переможниці Нацвідбору Alina Pash - організатори запросили у Держприкордонслужби інформацію про відвідування артисткою Криму. Довідка, яку надала співачка, виявилася "липовою".

Порядок виступу учасників фіналу "Євробачення-2022"

У фіналі

У фіналі

Де дивитись трансляцію фіналу "Євробачення-2022"

В Україні шоу транслюватиме телеканал "UA: Культура". Пряма трансляція конкурсу розпочнеться о 22:00 за київським часом. Єврошоу також можна буде переглянути онлайн на офіційному YouTube-каналі "Євробачення" та через смартфон у додатку "Дія" (у розділі "Дія ТV"). Коментуватиме фінал традиційно телеведучий Тимур Мірошниченко.

 

Новини по темі: Євробачення