Завантажити ще

Тарас Тополя пояснив пост про "русский мир" у Харкові

Тарас Тополя пояснив пост про
Фото: facebook.com/taras.topolya

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя вибачився перед людьми, яких образив його пост про "російський світ" у Харкові та пояснив, що мав на увазі. Музикант сказав, що не видаляв посад ні у Фейсбуці, ні в Інстаграмі - це зробили самі платформи після надходження скарг користувачів.

– Жоден з моїх друзів-харківян, яких у мене багато, не написав мені ніяких претензій, не висловив незгоди, тому що вони читають правильно і ловлять суть, що я хотів сказати. Я пишу про Харків, бо "Антитіла" вже три тижні служать саме в Харкові. Так, звичайно, не лише в Харкові є люди, які не бачать Україну в собі і себе в Україні. І після того, як відважні військовослужбовці і харків'яни, проукраїнці, яких у Харкові більшість, відстояли це місто, ці люди тихо чекають. Ці люди є в Одесі, Києві і багатьох містах України, на жаль. Ті люди, які є проукраїнськими, вони не сприймають цю публікацію на свою адресу або ж сприймають її не так однозначно негативно.

Стосовно тих людей, які підтримують Україну і боряться, я хочу, звичайно ж, вибачитись і сказати таке. "Антитіла" безталенні позери" - добре. "Антитіла" наспавді не служать, а роблять що завгодно - добре. Ви більше не прийдете на наші концерти і будете їх бойкотувати - окей. Це ваша точка зору і ви маєте на неї право. Як я маю на свою, - сказав Тополя.

Тарас Тополя ще до початку війни разом із музикантами "Антитіл" вступив до лав тероборони ЗСУ. Перший місяць музиканти перебували у Києві, а три тижні тому їх перевели до Харкова. За час війни "Антитела" встигли записати дует з Едом Шираном та виступити із гуртом U2 у київському метро.