Завантажити ще

Дівчинка з кліпу Еда Ширана та гурту «Антитіла»: Прийшла війна, і здавалося – танців вже ніколи не буде

Дівчинка з кліпу Еда Ширана та гурту «Антитіла»: Прийшла війна, і здавалося – танців вже ніколи не буде
Фото: Скріншот кліпу

Кліп пісні 2Step («Два кроки»), який відомий британський музикант Ед Ширан записав спільно з українським гуртом «Антитела», вже набрав 2,5 мільйона переглядів на YouTube. Головні герої відео – юні танцюристи Олексій Соколов та Ярослава Нефьодова.

Коли знімали кліп, по Києву вдарила ракета

11-річній Ярославі у кліпі дісталася роль дівчинки, яка разом із мамою евакуюється з міста, по якому наноситься ракетний удар. Молодій танцівниці не довелося вживатися в роль - вона грала саму себе. У реальному житті Ярослава пережила ті ж емоції і ту саму історію. Разом із мамою вона рятувалася з Києва, яким били путінські ракети.

- Я дуже люблю танцювати, брати участь у конкурсах, виступати перед публікою. Але зараз через війну з Росією все змінилося. Немає можливості нормально тренуватися, – розповіла «КП в Україні» Ярослава Нефьодова. – Ми з мамою поїхали з Києва, коли його оточували російські солдати. Було страшно, і здавалося, що танців ніколи не буде. Але я все одно танцюю. На жаль, дистанційно, але танцюю – і це здорово!

З 5 років дівчинка професійно займається бальними танцями та вже досягла звання кандидата у майстри спорту України. Не сумніваємося, майстер спорту їй також підкориться. Якби ще не жахлива війна.

Ярослава разом із хореографом кліпу Вадимом Кулідою. Фото: instagram.com/yasyadance

Ярослава разом із хореографом кліпу Вадимом Кулідою. Фото: instagram.com/yasyadance

Сама про все домовилася

Досвіду зйомок у кліпах у дівчинки досі не було. Ярославі допомогли щасливий випадок та її енергійність. Вона побачила сторис у Фейсбуці, що потрібна дівчинка 11-12 років, що танцює, відправила свою фотографію та відео танцю. І вже наступного дня отримала запрошення на зйомки.

- До цього я лише робила рекламу у своєму блозі. Але в кліпі зніматися мені дуже сподобалося, це справжня пригода. Зняли дуже швидко – за півдня, але було трохи страшно, бо для цього ми на один день повернулися до Києва, і якраз цього дня знову прилетіла російська ракета, – згадує юна танцівниця. – Спасибі Вадиму Куліді, хореографу кліпу, це я йому надсилала фотографії, і Міті Шмураку – найкращому режисерові. Ну і мамі по кліпу актрисі Фатімі Горбенко. Усі дуже допомагали мені.

З 5 років дівчинка професійно займається бальними танцями. Фото: ФБ Ясі Нефьодової

З 5 років дівчинка професійно займається бальними танцями. Фото: ФБ Ясі Нефьодової

До нашої розмови з дівчинкою підключилася її мама Маргарита Тимофєєва:

- Їхати на зйомки виявилося легше, ніж коли ми виїжджали з Києва… Так, страшно, але у нас Яся – двигун сім'ї. Коли евакуювалися з Києва, було складно ухвалити рішення: що гірше - їхати в невідомість, адже щось може статися в дорозі, або залишитися вдома. Але Яся сказала: «Мамо, я боюсь у Києві, давай їхати». З кліпом також вона сама домовилася, мені зателефонували, коли вже всі вирішили. Я сумнівалася, чи варто їхати, але якщо дитина каже «треба», то треба.

Зараз сім'я дівчинки влаштувалась у Західній Україні, за кордон їхати не має наміру. І тим більше приємно, що навіть у цьому жаху війни дитина знайшла радісні моменти.

- Ви питаєте, які враження залишилися після зйомок із зірками світової величини? Неймовірні! Хотілося б ще раз повторити, – сміється Ярослава.

Варто додати, що всі отримані кошти від монетизації відео на YouTube та роялті підуть на благодійність у Music Saves UA – проєкт Всеукраїнської асоціації музичних подій. Цей проєкт зараз закуповує гуманітарну допомогу: їжу, ліки, питну воду та засоби гігієни.