12 червня
Завантажити ще

Вакарчук та "Океан Ельзи" дали концерт у київському метро

Вакарчук та
Фото: facebook.com/okeanelzyofficial

Гурт "Океан Ельзи" та її фронтмен Святослав Вакарчук влаштували концерт на платформі станції метро "Золоті ворота" у Києві. Час і день проведення концерту не розголошували заздалегідь, щоб не створювати тисняву, але й без цього на платформі метро зібралося багато людей. Запрошення на захід отримали волонтери, медики, військові. Про це повідомили представники групи у соцмережі.

Під час концерту "Океан Ельзи" виконав найвідоміші композиції, у тому числі "Все буде добре" та "Я не здамся без бою", які стали ще популярнішими під час війни.

Концерт, який назвали "Все буде добре", покажуть в ефірі загальнонаціонального марафону на Великдень, 24 квітня. Головна мета цього заходу - збирання коштів дітям, які постраждали від війни.

- Основна мета – благодійність. Бажаємо зібрати кошти на потреби українських дітей, які постраждали від цієї страшної війни, – сказав фронтмен гурту Святослав Вакарчук.

За майже два місяці війни лідер "Океан Ельзи" побував у містах України з гуманітарною допомогою. На початку березня він відвідав Харків, Миколаїв, Одесу, Київ, де підтримав бійців, котрі захищають нашу країну. А у Львові й сам вступив до лав тероборони. Раніше Святослав Вакарчук заспівав "Чернову руту" у метро Харкова та пообіцяв меру написати гімн для міста.