Завантажити ще

На концерті у Варшаві Монеточка зачитала вірш про букву Z, а Noize MC заспівав пісню «Аусвайс»

На концерті у Варшаві Монеточка зачитала вірш про букву Z, а Noize MC заспівав пісню «Аусвайс»
Фото: facebook.com/noizemc

Російські музиканти Монеточка та Noize MC дали третій благодійний концерт для допомоги українським біженцям. Увечері 21 квітня він пройшов у Варшаві в клубі Progresja, в якому 1 квітня виступав український гурт Kalush.

На концерті у столиці Польщі 23-річна співачка з Єкатеринбурга зачитала віршик: «Знают дети с малых лет, Что такое буква “Z”, Ведь не знать такое глупо Буква “Z” - это …» Концерт можна було дивитися на YouTube-каналі Монеточки.

Noize MC представив на концерті пісню "Аусвайс". За інформацією видання TJ, 37-річний музикант зі Смоленської області виконав її вперше. У пісні є такі рядки:

Руками, связанными за спиной, Peace не показать.

Меня убивает чей-то муж, чей-то сын и чей-то зять.

Я ненавидел вас недолго, но мне хватит навсегда.

Моё последнее желание - вас с собой забрать сюда.

Не обеляй себя, ты тоже виноват.

В твоём аусвайсе мультивиза в вечный ад.

И мы поныряем тут с тобой в одном котле.

Бурля пузырями, побеседуем о зле.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від м0нето4к@ (@monetochkaliska)

Раніше Монеточка та Noize MC дали благодійні концерти у Ризі (7 квітня) та Вільнюсі (10 квітня). Після Варшави вони відіграють 23 квітня у Празі, 25 квітня у Берліні, 5 травня у Таллінні, 8 травня у Гельсінкі, 11 травня у Стокгольмі та 13 травня Осло. Виручені кошти перерахують до польського благодійного фонду Siepomaga на гуманітарну допомогу біженцям з України.

Монеточка та Noize MC не єдині російські музиканти, які проводять благодійні концерти на підтримку України. Репер Оксимирон виступав у Стамбулі, Лондоні та Берліні.

Новини по темі: Благодійність Noize MC