24 липня
Завантажити ще

Соліст ТНМК «Фоззі» про рідних, які залишилися в Харкові: Вони не хочуть їхати, і я не знаю, що з цим робити

Соліст ТНМК «Фоззі» про рідних, які залишилися в Харкові: Вони не хочуть їхати, і я не знаю, що з цим робити
Фото: прес-служба ТНМК

Учасник групи ТНМК Олександр «Фоззі» Сидоренко зізнався, що його рідні відмовляються залишати напівзруйнований Росією Харків. В інтерв'ю "КП в Україні" артист розповів, що у місті також перебувають родичі учасників їхньої команди.

- Мама – у Харкові, теща – у Харкові. Мама нашого гітариста – у Харкові. Мама бас-гітариста Кістки – у Харкові. А у них взагалі будинок на Північній Салтівці, там усе рознесено. Але вони не хочуть їхати з Харкова. Не знаю, що із цим робити. Не хочуть. Тому потрібно поважати вибір тих, кого питаєш, – наголосив Фоззі.

З цієї ж причини артист відмовився від будь-якого свята у свій день народження (6 квітня йому виповнилося 49. - Авт.). Фоззі уточнив, що влаштує урочистість із рідними після перемоги у війні.

- Та яке це могло бути свято - родини немає поруч. Є такий пристрій, який здатний викачувати повітря і рідину, щоб запакувати продукти і вони не псувалися. От так і всі наші свята, дні народження ми поки запакуємо, і коли уже всі зустрінемося, дістанемо разом багато свят і будемо наздоганяти, - відвовів він.

Раніше співачка Оля Цибульська заявила, що російські окупанти зруйнували будинок її батьків в Ірпені. Від житла сім'ї не залишилося буквально нічого – вікна, стіни та дах зруйновані ворожими снарядами.