Завантажити ще

Сценарист серіалу "Картковий будиночок" знімає документальний фільм про звірства росіян у Бучі

Сценарист серіалу
Фото: facebook.com\armyinform

Сценарист серіалу " Картковий будиночок " Бо Віллімон приїхав до України і знімає документалку про звірства російських окупантів у Бучі. Про це 14 квітня повідомляє прес-служба Верховної Ради у своєму телеграм-каналі.

Американський драматург разом зі своєю командою прибув на Київщину, щоб відобразити наслідки жорстокості путінських найманців та розповісти світові про український спротив. Його шокували звірства, які вчинили російськими військовими, але надихнули українці, які повертаються додому, відновлюють міста та вірять у перемогу над рашизмом.

- Будуть сцени про звичайних людей, які були змушені зіштовхнутися із вторгненням: як ці люди виживають, адаптуються, розвиваються в епіцентрі конфлікту. Сьогодні ми бачили Бородянку, Бучу – неймовірні масштаби руйнування та втрат, з якими людям довелося справлятися. На мене все це мало потужний емоційний вплив, - поділився планами сценарист.

Віллімон у коментарі " Оглядачеві " зізнався, що побачене в Бучі справило на нього сильний емоційний вплив.

– Сьогодні ми бачили Бородянку, Бучу – неймовірні масштаби руйнувань та втрат, з якими людям довелося справлятися. Я ніколи не був так близько до війни раніше. Мені 44 роки, чимало воєн сталося за час мого життя, що стосується однієї тільки моєї країни двічі в Іраку, Афганістан, безліч інших жорстоких воєн у світі, але я вперше так наблизився до цього, - розповів він.

Раніше повідомлялося, що в Україну як волонтер приїхав режисер останнього фільму про Джеймса Бонда Кері Фукунага. А відомий актор і режисер Шон Пенн знімав у Києві документалку у перші дні повномасштабного вторгнення Росії та продовжив надавати допомогу Україні згодом – вже як представник благодійного фонду.