28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво повернувся до Києва: Я там, де маю бути

Ектор Хіменес-Браво повернувся до Києва: Я там, де маю бути

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво деякий час думав над питанням "їхати чи не їхати?", але під впливом передплатників ухвалив сміливе рішення та повернувся до Києва. Про це зірковий кухар розповів 4 квітня в Інстаграм.

- Я там, де маю бути. Я у Києві! – повідомив Ектор.

Хіменес-Браво додав, що поки він перебував у Польщі, їхня команда приготувала понад 125 тисяч порцій для армії, поліції, ТРО та нужденних.

- Я на той час працював в українському домі, провів дитячий кулінарний майстер-клас, закупив тепловізори та готував благодійну вечерю для польських еліт у Варшаві. Але я не зміг бути настільки далеко, коли страждає вся Україна. Я маю бути з вами, українці. І біженці в Польщі, і ті, хто захищає Україну, - поділився Ектор.

Роздумуючи, їхати чи не їхати, суддя "МастерШеф" відчував різноманітні емоції та дуже переживав.

- Багато хто писав мені: "Ектор, не поспішайте", "рано повертатися". Але 95% повідомлень було – «ми чекаємо на Вас, ви справжній українець», - написав він.

Після перетину кордону України щоразу, коли армія зупиняла машину Ектора і вони бачили його - вони були дуже раді, згадує телезірка. Чергових на блокпостах він називає "сміливими, але щасливими людьми".

- Я пишаюся (і буду це повторювати ще багато разів). Я пишаюся, що живу 12 років в Україні. Я пишаюся українцями. За ними зараз ховається весь світ, – написав Ектор Хіменес-Браво.

Людям треба продовжувати жити. Українці тримають бойовий дух та оптимізм незважаючи на трагедію, яку принесла Росія, вважає Ектор – мабуть, це також мотивація для повернення.

– Що я відчував, коли приїхав до Києва? Розповім завтра, - заінтригував суддя "МастерШеф".

Війна застала Ектора в Колумбії, куди він напередодні поїхав побачитися з мамою і збирався. перебувати у відпустці. Багато хто поспішив звинуватити зіркового кухаря у втечі. Проте Хіменес-Браво невдовзі переїхав до Польщі, щоб брати посильну участь у волонтерському русі, зі словами "Поки наші герої захищають наш будинок - я допомагатиму в тилу". А тепер – і в Україну.