Завантажити ще

Пораненому Андрієві Хливнюку зателефонував Девід Гілмор із Pink Floyd та запропонував записатися разом

Пораненому Андрієві Хливнюку зателефонував Девід Гілмор із Pink Floyd та запропонував записатися разом

Фронтмен українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк похвалився листуванням та спільними планами з гітаристом, вокалістом та композитором легендарного гурту Pink Floyd Девідом Гілмором. Скрін відеодзвінка Гілмора український музикант 28 березня виклав на своїй сторінці уФейсбук.

- Поранення не завада, попрацюємо з легендарним Девідом Гілмором, підтримаємо Україну голосно та на весь світ! Дякую, пане Гілмор! Мрії збуваються! – написав Хливнюк.

Подробиць спільної роботи музиканти поки що не розкривають.

В Інстаграм Хливнюк виклав скрін повідомлення, яке, ймовірно, передувало дзвону музикантів.

- Привіт, це Девід Гілмор із Pink Floyd. Я хотів би поговорити з Андрієм або ким-небудь, хто пов'язаний з ним і з "Бумбоксом", - написав гітарист. Не знаємо, хто перший прочитав меседж від Гілмора, Согомонов або Чорткова, але, припустимо, хто прочитав - той і отетерів.

Андрій Хливнюк, який служить у київській теробороні, отримав поранення під час патрулювання столиці 26 березня. Він влучив під мінометний вогонь.

Девід Гілмор, як і інший автор пісень Pink Floyd Роджер Уотерс, засудили Росію за вторгнення та підтримали Україну. Крім того, Pink Floyd та Гілмор обмежили доступ до своєї музики в Росії та Білорусі.

Також ми писали про те, що Олексій Рєзніков відреагував на рішення РФ про визнання т.зв. "Л/ДНР" рядком з Pink Floyd