Завантажити ще

Анатолій Анатолій став переселенцем: взяв сім'ю та поїхав від війни до Франції до кращих часів

Анатолій Анатолій став переселенцем: взяв сім'ю та поїхав від війни до Франції до кращих часів
Фото: instagram.com/anatoliyanatolich

Український телеведучий Анатолій Анатолій після вторгнення Росії вирішив не залишатись в Україні. Як батько трьох дітей він мав право виїхати з країни навіть під час дії воєнного стану, чим і скористався. Через Угорщину та Італію Анатолій Анатолій із дітьми вирушив до Франції. Про те, як почувається його родина як переселенці, шоумен 25 березня докладно розповів у відео, опублікованому в Інстаграм.

Якщо коротко, Анатолій Анатолій із дружиною та дітьми поїхав до Франції. У телеведучого дві доньки та син – він має право виїхати з України, як батько трьох дітей. Повернеться сім'я, коли зрозуміє, що в країні стало безпечно. А поки що телеведучий продовжить у віддаленому режимі записувати свої захоплюючі інтерв'ю.

Перші три дні ведучий із сім'єю провів у столиці, потім їх дали притулок родичі знайомих у невеликому селі на Київщині, а згодом сімейство тимчасово перебралося до Франції.

– Далі залишатися було незручно, тим більше приїхали інші родичі, селити яких не було де. Ми почали думати, куди рухатись далі. На Західній Україні житло виявилося дуже дорогим, хоча дехто пропонував безкоштовно віддати кімнату. Однак нас 9 людей, і це викликало певні незручності, – розповів Анатолій Анатолій.

Рішення прийшло несподівано. Дочки телеведучого навчаються у французькій школі, з якої й надійшла пропозиція надати житло у маленькому французькому місті сім'ї на місяць або до кінця навчального року – тобто на 2 місяці.

- Ми зважили «за» та «проти» і вирішили їхати. Дорога була дуже складною, зайняла кілька днів. Перетнули безліч кордонів, але зараз почуваємося в безпеці, діти в школі... Ми завантажилися у дві машини: три бабусі, троє дітей, Юла, Віка... Тобто всього нас було дев'ятеро, з них я - єдиний чоловік. І вирушили. Ми проїхали до Молдови, Румунії, Угорщини, Італії і приїхали сюди до Франції, - ділиться телеведучий.

Анатолій Анатолич зазначив, що ставлення французів до українців – неймовірне.

– Французи дуже сильно допомагають. Ми приїхали до маленького містечка, нас поселили безкоштовно. Сім'я французів (він – скульптор, вона – анестезіолог) збиралася робити в будинку ремонт і коли дізналися, що потрібна допомога українцям, вирішили приймати їх у себе. Тут нічого не було, просто голі стіни. Вони зібрали якісь меблі, коли ми приїхали на нас чекала їжа, одяг, який принесли сусіди, - ділиться шоумен.

Незважаючи на те, що сім'я ведучого перебуває у Франції лише кілька днів, Аліса та Лоліта (дочки Анатолія Анатолича та Юли) вже пішли до школи, де теж отримують підтримку від однолітків.

– Зараз ми вирішуємо, що робитимемо далі. Звичайно, всі хочуть додому і навіть думки не виникає залишатися тут назавжди, - робить висновок ведучий.

Пізніше інтерв'юер пообіцяв зробити окрему посаду, в якій докладніше розповість про підтримку французів та сім'ї, яка їх дала притулок.

 

Раніше про свій від'їзд із України розповіла Слава Камінська, яка вивезла родину до Нідерландів. Віру Брежнєву війна застала в Італії, де зірка залишилася волонтерити. А екс -Зіандже (Зі Фаамелу) довелося плавно діставатися Румунії, щоб незаконно покинути Україну, і тепер співачка-трансгендер відсиджується в Німеччині.