28501
0
Завантажити ще

Ед Ширан відповів на пропозицію гурту «Антитела» приєднатися до благодійного концерту онлайн

Ед Ширан відповів на пропозицію гурту «Антитела» приєднатися до благодійного концерту онлайн
Фото: facebook.com/EdSheeranMusic

Британський музикант Ед Ширан відреагував на пропозицію гурту «Антітіла» влаштувати телеміст на благодійному концерті у Бірмінгемі на підтримку України.

– Я просто хочу сказати всім українцям. Я люблю вас, я підтримую вас, і я так пишаюся тим, що братиму участь у цьому благодійному заході наступного тижня. Мені не терпиться послухати і вашу музику, хлопці. Посилаю вам багато кохання, - сказав він у сторіс, зазначивши групу «Антитіла».

Концерт пройде у вівторок, 29 березня, на Resorts World Arena. Усі отримані від продажу квитків гроші підуть на допомогу українським біженцям. Окрім Еда Ширана, у ньому заявлені Каміла Кабельо та екс-учасниця Spice Girls Емма Бантон. Концерт транслюватиметься британськими каналами ITV та STV.

Дізнавшись про захід, гурт "Антитела" запропонував зробити телеміст Київ-Бірмінгем. В ефірі "Сніданок.Онлайн" лідер гурту Тарас Тополя сказав, що музиканти готові виступати у бронежилетах.

24 березня російський репер Oxxxymiron дав благодійний концерт у Лондоні на підтримку України. На ньому виступив лідер гурту "Акваріум" Борис Гребєнщиков. Девід та Вікторія Бекхем пожертвували мільйон доларів на допомогу українським дітям.