Завантажити ще

Внаслідок обстрілу Києва загинула актриса Молодого театру Оксана Швець

Внаслідок обстрілу Києва загинула актриса Молодого театру Оксана Швець
Фото: facebook.com/molodyytheatre

У Києві внаслідок ракетного обстрілу з боку російських окупантів загинула актриса Київського національного академічного молодого театру, заслужена артистка України Оксана Швець. Про це 17 березня повідомив театральний критик Олег Вергеліс, практично тут же інформацію підтвердила прес-служба театру.

"Невиправне горе в сім'ї Молодого театру. Під час ракетного обстрілу житлового будинку в Києві загинула заслужена артистка України Оксана Швець. Світла пам'ять талановитій акторці! Немає прощення ворогові, що прийшов на нашу землю!" - сказано у некролозі.

За словами очевидців, Вергеліс повідомив, що син Оксани, Олександр, уцілів, але поранений.

"Оксана Швець буквально недавно, ще 10 березня, відзначала свій день народження, а вже через тиждень її не стало у власному будинку, який зазнав ворожого бомбардування", - написав він.

Швець працювала у трупі з перших років становлення Молодіжного (згодом Молодого) театру.

"Її перша вистава – "З весною я до тебе повернуся" режисера Олександра Заболотного – історично є і першою виставою Київського Молодіжного театру. Колеги Оксани Швець із Молодого театру розповідають про неї виключно як про унікально світлу людину", - тужить Олег Вергеліс.

Останніми днями російські окупанти переважно вночі та вранці безсистемно обстрілюють житлові квартали Києва. Зруйновані будинки та жертви є на Виноградарі, Оболоні,у Святошинському районі, на Лук'янівці, Позняках та в Дарниці.