Завантажити ще

Ведуча "ТСН" Лідія Таран поїхала до Франції: Почасти почуваюся зрадницею

Ведуча
Фото: instagram.com/lidiyataran

Ведуча "ТСН" на телеканалі "1+1" Лідія Таран поїхала з дочкою до Франції. Про це вона розповіла у своєму інстаграмі.

- Французьке місто Нансі – побратим польського Любліна, переповненого українцями, тепер їх автобусами направляють сюди, у край, де я опинилася… - написала Таран.

Телеведуча запевнила, що без діла не сидить та співпрацює з мерією Нансі. Лідія Таран виступила у місті французькою мовою, дала інтерв'ю місцевому радіо та телеканалу.

Про від'їзд із України ведуча написала ще 5 березня, проте тоді не повідомила куди. Таран зазначила, що виїхала через доньку і не хоче залишати її одну. Зірка" ТСН" зізналася, що частково почувається зрадницею.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Лідія Таран (@lidiyataran)

Рішення Лідії Таран публічно підтримали інші ведучі телеканалу "1+1". Алла Мазур написала у коментарях колезі, що вона молодець, допомагає Україні за кордоном. Людмила Барбір зазначила, що інтерв'ю закордонним ЗМІ є надважливими. Марічка Падалко написала Лідії Таран, що вона у своєї дитини фактично одна і має про неї подбати.

Людмила Барбір повідомляла, що відвезла свого сина до мами у Карпати, а Марічка Падалко своїх дітей – до Львівської області. Алла Мазур відвезла свою дитину до мами у село, проте повернутися до Києва та приєднатися до роботи наразі не змогла.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alla Mazur (@allamazurofficial)