Завантажити ще

Pink Floyd обмежують доступ до своєї музики в Росії та Білорусі: "Засуджуємо вторгнення в Україну"

Pink Floyd обмежують доступ до своєї музики в Росії та Білорусі:
Фото: facebook.com\Девід Гілмор

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd не хоче, щоб його музику слухали жителі Росії та Білорусі. Про це учасники колективу повідомили на своєму обліковому записі в Twitter 11 березня, зробивши свій внесок у "відключення" РФ від цивілізації.

Таким чином музиканти вирішили підтримати українців. Вони засуджують вороже вторгнення РФ на територію України.

- Щоб разом зі світом засудити вторгнення Росії в Україну, композиції Pink Floyd від 1987 року та всі сольні записи Девіда Гілмора з сьогоднішнього дня видаляються з усіх музичних платформ у Росії та Білорусі, - йдеться у повідомленні колективу.

Гілмор вже виступав проти війни в Україні, як і Роджер Уотерс, який покинув Pink Floyd у 1985 році.

- Російські солдати припиніть вбивати своїх братів. У цій війні не буде переможців. Моя невістка українка, і мої онуки хочуть відвідати та дізнатися про свою прекрасну країну. Зупиніть це, доки все не знищено. Путін має піти, - написав Гілмор.

Раніше Макс Барських заборонив використати свою музику в РФ. Він також закликав українських артистів наслідувати його приклад.

В рамках санкцій за війну в Україні з Росії пішли всі гіганти музичної індустрії та головні музичні сервіси, багато топ-груп відмінили заплановані концерти. А Україну підтримали десятки музикантів зі світовими іменами.