Завантажити ще

Бренд Balenciaga присвятив шоу в Парижі українським біженцям - гості дивилися показ у жовто-блакитних футболках

Бренд Balenciaga присвятив шоу в Парижі українським біженцям - гості дивилися показ у жовто-блакитних футболках

Креативний директор модного будинку Balenciaga Демна Гвасалія під час показу нової колекції у рамках Паризького тижня моди підтримав Україну у війні з Росією. Шоу провели під куполом та присвятили його українським біженцям. Моделі пробираються крізь хуртовину і дефілювали на підборах по кучугурах. В руках у них були сумки, схожі на мішки для сміття. Всім гостям роздали футболки у кольорах українського прапора. Перед показом зачитали вірш Олександра Олеся "Живи Україно, живи для краси". Про це повідомляє телеграм-канал "Культурна пральня".

– У такі часи, здається, мода втрачає своє право на існування. Тиждень моди звучить як абсурд. Я думав про те, щоб скасувати шоу, над яким ми так старанно працювали. Але потім я зрозумів, що скасувати показ — значить здатися і піддатися злу, яке завдає мені біль до цього дня протягом 30 років. Я вирішив, що більше не дозволю жертвувати собою на благо задоволення чийогось его, - написав дизайнер в Інстаграм.

Не обійшлося і без жовто-блакитних образів у самій колекції. Шоу закривала дівчина у блакитній сукні та хлопець та у жовтому костюмі, що разом символізували прапор України.
Показ Balenciaga у Парижі відвідали Сальма Хайєк, Каньє Вест, Ізабель Юпер.

Демна Гвасалія біженець із Сухумі. Він виїхав з Грузії 2001 року, коли почалася війна в Абхазії. Творець бренду Vetements, з 2015 року креативний директор модного будинку Balenciaga. Декілька днів тому модний видалив усі пости зі свого Інстаграм і залишив лише прапор України.

Новини по темі: Війна України з Росією