Завантажити ще

Ексведуча "Орла і решки" Астровська: Я українка! Люблю російського хлопця і чекаю малюка, який вибере будь-яку релігію та країну

Ексведуча
Фото: instagram.com/alina_astrovskaya_

Українська телеведуча та співачка Аліна Астровська прокоментувала ситуацію в країні. В інстаграмі вона написала, що виступає проти війни і не ділить "народ територіально на добрих та поганих".

- Я українка! Живу в Москві, люблю російського хлопця і чекаю нашого малюка, який вибере будь-яку релігію та країну, коли виросте! І я поясню йому, що патріотизм полягає не в барикадах і гучних гаслах, не в підтримці якогось лідера і, точно, не в образах інших! Я пишаюся своїм походженням, пишаюся своєю Україною, у подорожах зустрічала сотні співвітчизників у різних точках світу та пишалася – як багато цікавих та красивих душею людей прославляють свій край за його межами! У будь-якому місті ви знайдете порядну і освічену, але й на тій же вулиці можна зустріти жорстоку і аморальну людину!

Я за Мир, здоров'я ментальне та фізичне! Кохання та співпереживання! Підтримку! Розвиток! І я проти смерті людей у будь-якій точці світу під приводом патріотизму, для доходу та вигоди «особливих зверху»!
Мене, як і багатьох, пригнічують новини, всередині зростає тривога і якесь безсилля… Людей стикають лобами, обманюють новинами, посилюють паніку і, найсумніше, ворожнечу між ними! - вважає Астровська.

Вона додала, що не є "аполітичною" і ніколи не дотримуватиметься нейтральної позиції, але їй боляче від того, що так багато "невідомості та ненависті".

- Для мене війна триває вже 8 років, мої батьки в підвалі перечікували обстріли, поки в Києві та Москві проходили різні публічні заходи, свята, концерти, ніхто особливо не панікував, крім тих, у кого на Донбасі живуть рідні! Дуже хочеться миру і хоч трохи впевненості у нашому завтра! Все, що показують у новинах - це фільм "Хвіст виляє собакою" або "Шахрайство" 97 року! Що треба людям "хавати", то з ложечки і дають! Вчіть себе та дітей коханню! І може тоді ми зможемо побудувати світову спільноту з розумінням, що у будь-якій війні програють усі, – зауважила ведуча.

Аліні Астровській 32 роки. Вона народилася у Донецьку. Учасниця української "Фабрики зірок-3". Ексучасниця гурту "REAL O". З 2018 до 2020 року була ведучою тревел-шоу "Орел і решка". У лютому 2021 року вийшла заміж за російського актора та телеведучого Антона Лаврентьєва, у листопаді Аліна оголосила про вагітність. Для Антона це перший шлюб, а для Аліни - третій. У 18 років Аліна узаконила стосунки з українським футболістом Євгеном Бредуном. Потім був шлюб із бізнесменом на ім'я Ігор, але незабаром пара розлучилася.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @polna_smysla (@alina_astrovskaya_)

Новини по темі: Знаменитості орел і решка