22 травня
Завантажити ще

Ектор відповів хейтерам, які звинуватили його у "втечі" з України: Я не збираюся виправдовуватися

Ектор відповів хейтерам, які звинуватили його у
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя кулінарного проекту "МайстерШеф" Ектор Хіменес-Браво відповів на коментарі користувачів, які звинуватили його в тому, що він нібито втік з України до Колумбії. В Інстаграмі кулінар опублікував пост, у якому заявив, що давно планував свою поїздку, і "зійшлися події".

"Сьогодні я зі своєю сім'єю кревною і не збираюся виправдовуватися - мої люди знають, як я старанно працював і давно планував свою поїздку. Ми відзняли найближчий випуск "Майстер Шеф", сезон у ресторанах завершується, я можу дозволити собі заслужену відпустку. Можу дозволити поїхати та побачити маму. Але моя сім'я також душею і серцем перебуває в Україні, і луна слів, які я чув від деяких божевільних політиків, змушує мене сумніватися у доброті людей на землі. Але ж це українці показали мені, що доброта існує. Я повернусь дуже скоро додому, до України. Це не втеча, а моя відпустка, на якій зійшлися події – у листопаді я про них і не підозрював", – зазначив Хіменес-Браво.

Також він висловив слова підтримки українцям у зв’язку з політичними подіями в країні. Ектор вважає, що все, що відбувається, це "великий жах".

"Остання заява Путіна проти України та українців - це слова людини, яка не у своєму розумі... Як він може казати: "Україна створена росіянами"? Як він може казати: "Там, де зараз Україна, це російські землі"? Мені так сумно. Так боляче. Я відчуваю біль кожного українця як українець, яким я є. Намагаюся зрозуміти, як Бог дозволяє цьому статися з нашою дивовижною країною і з нашим дивовижним народом... Українці заслуговують на щастя і процвітання, і вони заслуговують на те, щоб прокинутися прямо зараз від цього кошмару. Я відчуваю справжню порожнечу наразі у душі та серці", - написав він.

21 лютого Ектор поділився в Інстаграмі відео з аеропортів Києва, Парижа та Боготи під назвою: "20 годин перельоту за 18 секунд". Він розповів, що полетів до Колумбії, щоб побачитися із родиною. У відповідь на це користувачі соцмережі звинуватили кулінара у "втечі" з України.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)