Завантажити ще

Сумська показала архівне фото, на якому цілується із "коханцем" Борисюком за спиною у Паперного

Сумська показала архівне фото, на якому цілується із
Фото: instagram.com/olgasumska

Актриса Ольга Сумська показала підписникам архівний знімок, на якому за спиною у "чоловіка" Євгена Паперного цілується із "коханцем" Віталієм Борисюком. Фото було зроблено у 1991 році.

- Поки чоловік повернувся до колеги, поцілунок із коханцем. Історія одного фото. Банкет після прем'єри вистави "Кандід", – написала Ольга в інстаграмі.

Сумська та Паперний були одружені з 1987 до 1991 року. У 1990 році в них народилася донька Антоніна.  У 1991 році в Ольги почався роман із Віталієм Борисюком, з яким вони познайомилися під час роботи в театрі. За словами Паперного, їхній шлюб розпався через зради Сумської, він навіть зізнався, що одного разу дав їй ляпас "за зраду".

Після розлучення Ольга вийшла заміж за Віталія, а Євген одружився з кіномонтажером Тетяною.  У 2002 році у Сумської та Борисюка народилася донька Ганна.

Ользі Сумській 55 років. Вона актриса та телеведуча, Народна артистка України. Велику популярність Сумській принесла роль Роксолани у серіалі "Роксолана" та у двох продовженнях - "Сходження на трон" і "Квітка імперії".

Фото: instagram.com/olgasumska

Фото: instagram.com/olgasumska

Новини по темі: Ольга Сумська