Завантажити ще

Тіна Кароль прокоментувала дискваліфікацію Alina Pash: Я відчувала, що буде скандал

Тіна Кароль прокоментувала дискваліфікацію Alina Pash: Я відчувала, що буде скандал
Фото: instagram.com/tina_karol\@natakurgan

Українська співачка Тіна Кароль, яка була однією з учасниць журі у фіналі Нацвідбору "Євробачення-2022", передбачала, що ситуація розвернеться у бік скандалу, але перед ефіром організатори переконали її, що з Alina Pash усе гаразд. Про це вона розповіла в ефірі програми "Світське життя".

- Такого бруду немає в жодній країні. Це можна передбачити, перевірити. Якщо є якісь конкретні принципи та правила, то візьміть та перевіряйте всіх. Не треба потім дивуватися, – вважає Тіна.

Артистка зазначила, що "не вірить нікому", тож запитувала перед ефіром, чи все добре з Аліною Паш. 

- Мені відповіли, що так, все гаразд, "ми перевірили". Я відчувала, що буде скандал. Я її реально поважаю як виконавицю, але Нацвідбір – це тонка структура. Треба мати кришталево чисту репутацію, щоб йти на Нацвідбор. Навіть у члена журі має бути якась репутація. Я відчувала, що щось не так. Аліна Паш отримала від мене 6 балів, - зазначила співачка.

ІСТОРІЯ СКАДАЛА

Alina Pash перемогла у Нацвідборі на "Євробачення" 2022 року за сумою балів журі й глядачів, виступивши з піснею "Тіні забутих предків" та обігнавши гурт Kalush Orchrstra на 1 бал.

Аліні Паш перед конкурсом висували претензії, що вона їздила до Криму на гастролі. Виконавиця заявила - перебувала там з приватним виступом "для своїх" і до Криму в'їхала як належить - з території України.

Менеджмент Аліни Паш надав "Супільному" відповідну довідку. Проте 15 лютого Держприкордонслужба зазначила, що не видавала цього документа.

Alina Pash звільнила свого директора та 16 лютого заявила, що знімає свою кандидатуру. На "Суспільному" паралельно заявили, що дискваліфікують артистку за фальсифікацію.

Скандальний відбір на "Євробачення" коштував посади організатору конкурсу та члену журі Ярославу Лодигіну - йому довелося піти у відставку з посади члена спостережної ради "Суспільного". Замість Alina Pash на "Євробачення-2022" від України, швидше за все, поїде гурт Kalush Orchestra.

Раніше у скандали з "російським слідом" на "Нацвідборі" потрапляли дует "Анна-Марія", SunSay (Андрій Запорожець), а в результаті дискваліфікації MARUV Україна залишилася без "Євробачення-2019".