Завантажити ще

ЗМІ: Тейлор Свіфт заручена з британським актором Джо Елвіном

ЗМІ: Тейлор Свіфт заручена з британським актором Джо Елвіном
Фото: instagram.com/taylorswift та instagram.com/joe.alwyn

Американська співачка Тейлор Свіфт заручена з британським актором Джо Елвіном, з яким зустрічається понад 5 років. Про це повідомляє видання Life & Style Magazine з посиланням на джерела, близькі до пари.

Чутки про їхні заручини почали ходити у січні, коли закохані відпочивали у графстві Корноулл. Проте самі закохані новину про заручини поки що не прокоментували. Тейлор і Джо вважають за краще приховувати свої стосунки від публіки і не розповідати про свій роман.

Пара почала зустрічатися у 2016 році. У 2018 році в інтерв'ю Vogue Джо коментуючи їхні стосунки сказав, що їм вдається "дуже успішно зберігати все в таємниці" і додав, що незважаючи на величезний інтерес до їхньої пари "воліє говорити про роботу".

Крім романтичних, Свіфт та Елвіна пов'язують творчі стосунки. Хлопець виступив співавтором кількох композицій виконавиці з альбомів "Evermore" та "Folklore", який отримав премію "Греммі".

32-річна Тейлор Свіфт - американська кантрі-співачка, автор пісень та продюсер. Лауреат премії "Греммі". Випустила 9 альбомів. Відомі треки: "Shake It Off", "Blank Space", "Bad Blood". До стосунків з Елвіном зустрічалася з Джо Джонасом, Тейлором Лотнером, Гаррі Стайлсом, Томом Хіддлстоном, Кельвіном Харрісом.

30-річний Джо Елвін – британський актор. Відомий за ролями у фільмах "Фаворитка", "Дві королеви", "Останній лист від твого коханого".