Завантажити ще

Солістка Go_A про скандал з Alina Pash: Можуть визнати, що все надто заполітизовано, та дискваліфікувати нас

Солістка Go_A про скандал з Alina Pash: Можуть визнати, що все надто заполітизовано, та дискваліфікувати нас
Фото: instagram.com/monokatee

Солістка гурту Go_A Катерина Павленко прокоментувала скандал із відстороненням Alina Pash від участі в "Євробаченні". В інтерв'ю "Сегодня" співачка заявила, що про ситуацію з Кримом було відомо ще до Нацвідбору, проте не звернули на це уваги.

- Дуже дивно, що на це заплющили очі. Адже було ясно, що суспільство дуже неоднозначно реагуватиме на цю ситуацію. Невже вони думали, що ніхто нічого не запідозрить і що українці забули про цю історію? Є велика ймовірність, що можуть визнати, що в Україні надто заполітизований відбір відбувся, і взагалі дискваліфікувати нас цього року. Мені здається, треба знову зробити висновки, як після 2019 року, і ретельніше ставитися до відбору, і якщо "Суспільне" вже поставило певні правила, яким має відповідати учасник, то треба їх якісно перевіряти, - сказала Павленко.

Проте артистка вважає, що наразі заміняти учасника буде "недоречно", оскільки в Європі вже оголосили, що виступатиме Alina Pash і фанати почали вибудовувати свої прогнози.

- Якщо ми наразі відправимо замість Alina Pash іншого артиста, то мені здається, що його теж може спіткати хвиля хейту з боку людей, які вболівали за те, щоб поїхала Alina Pash. І не зрозуміло, чи погодиться хтось брати на себе цей удар, - зазначила вона.

Катерина додала, що скандали на Нацвідборі відбуваються через те, що українці "дуже серйозно" ставляться до конкурсу та "гостро" реагують на тих конкурсантів, які їм не подобаються.

- Якщо європейці до цього ставляться більше як до розваг, то для українців це як відправити когось на Олімпіаду. Нам важливо щоб обов'язково було призове місце. Також українцям дуже важливо, хто представлятиме їх, адже вони сприймають це не як просто виступ артиста на конкурсі, а як людину, яка за всіх покаже, "що таке Україна", - упевнена Павленко.

33-річна Катерина Павленко – солістка гурту Go_A. Колектив посів 5-е місце на "Євробаченні 2021" з піснею SHUM.

Новини по темі: Alina Pash Євробачення Go_A