Завантажити ще

Родичі Галини Хатчинс подали до суду на Алека Болдуїна, звинувативши його у ненавмисному вбивстві

Родичі Галини Хатчинс подали до суду на Алека Болдуїна, звинувативши його у ненавмисному вбивстві
Фото: МАЙК БЛЕЙК/REUTERS

Родичі загиблої на зйомках фільму «Іржа» Галини Хатчинс подали позов щодо актора та продюсера Алека Болдуїна та інших творців картини. Як пише Los Angeles Times, заява подана до Першого окружного суду Нью-Мексико від імені 39-річного чоловіка оператора Метью та їх дев'ятирічного сина Андроса. Позов подано зі звинуваченнями у ненавмисному вбивстві.

Відповідачами за позовом вказані Болдуїн, кінокомпанії Rust Movie Productions LLC, 3rd Shift Media, Thomasville Pictures та продюсери фільму «Іржа». Також у позові згадуються перший помічник режисера Девід Холл, зброярка Ханна Гутьєррес Рід, майстер реквізиту Сара Закрі та постачальник зброї Сет Кенні. За даними позивачів, всі вони "були в курсі проблем з безпекою при поводженні з вогнепальною зброєю на знімальному майданчику і не вжили заходів щодо виправлення ситуації".

Рідні Хатчінс стверджують, що таким чином 21 жовтня 2021 року, у день загибелі жінки, було порушено базові правила техніки безпеки під час роботи з вогнепальною зброєю.

Історія питання

21 жовтня 2021 року під час зйомок фільму "Іржа" в Нью-Мексико Алек Болдуїн вистрілив в оператора Галину Хатчінс та режисера Джоела Соуза. Внаслідок цього українка Хатчинс померла в лікарні, а постраждалий режисер отримав поранення в області ключиці. Наразі перевірка у справі триває і поки що оголошення нікому не пред'явлено. Сам Болдуїн заявив, що себе винним не вважає.

Новини по темі: Кіно Болдуін Актори