23 травня
Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво вперше показав селфі, обійнявшись зі своєю дівчиною, хоч і обіцяв не робити цього

Ектор Хіменес-Браво вперше показав селфі, обійнявшись зі своєю дівчиною, хоч і обіцяв не робити цього
Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво по крихтах відкриває шанувальникам таємниці свого особистого життя. Раніше шеф-телезірка тільки натякав у сторіс та інтерв'ю, що у нього є кохана жінка (у якому саме статусі – ніхто не знає). А 14 лютого показав красуню у своїх обіймах – але в результаті хитромудрої композиції селфі анонімність дівчини була збережена.

- Так, обіцяв не постити. Але, просто залишу це тут Усіх зі святом, будьте коханими та щасливими, - написав зірковий кухар під фотографією в Інстаграм.

У кадрі Ектор обіймає дівчину в білому халаті, яка на голову нижче за нього, і цілує її в потилицю. А пасія кухаря тримає телефон і робить селфі у дзеркалі так, що її обличчя не видно.

Втім, деякі передплатники колумбійця заявили, що вирахували дівчину дедуктивним методом - вона, мовляв, підписана на кухаря, і, зважаючи на деталі фотографій, місцеві пінкертони розсекретили половинку (але ім'я не розкрили). Більшість просто радіє за Ектора, що його серце не самотнє, а ще частина коментаторів дуже цікавиться віком діви. Але Хіменес-Браво передбачувано мовчить: напевно, наступний сеанс викриття буде не скоро.

Ектор Хіменес-Браво зі своєю коханою. Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Ектор Хіменес-Браво зі своєю коханою. Фото: instagram.com/hectorjimenezbravo

Раніше Ектор Хіменес-Браво натякнув, що міг би стати новим " Холостяком ", а йому в коментарях нагадали про дівчину, яку кухар начебто згадував у сторіс - але не показував. Про особисте життя кухаря відомо мало - він його не афішує, але в тих самих сторіс згадується якась дівчина, якій його тепер і дорікають шанувальники.

В інтерв'ю КП в Україні Ектор Хіменес-Браво не підтвердив, що не одружений, а й спростовувати свою репутацію завидного холостяка не став, обмежившись зустрічним питанням: "А хто вам сказав, що я не одружений?" Також Ектор розповідав – дуже радий тому, що в Україні оточують дуже гарні дівчата. При цьому вага, груди та талія для нього вирушають на другий план, коли шеф бачить блискучий інтелект.

Раніше Ектор Хіменес-Браво поділився своїм досвідом службових романів – і з'ясувалося, що він не є прихильником романтики на кухні. Нещодавно суддя "МастерШеф" розповів про найкраще побачення у своєму житті, згадавши, що він – латино, і романтика у нього в крові. Також Ектор зізнався, що українські дівчата пропонували йому гроші за секс та секс утрьох.