28 вересня
Завантажити ще

"Суспільне" поки що не підпише договір з Аліною Паш - сумнівається в справжності довідки про в'їзд до Криму через Україну

Фото: suspilne.media

Громадський мовник не підпише договір із переможницею Нацвідбору на "Євробачення" Аліною Паш, доки Держприкордонслужба не підтвердить справжність довідки про її в'їзд до Криму у 2015 році через Україну. Про це заявив голова правління "Суспільного" Микола Чернотицький.

- Я вдячний громадянам, які сьогодні оприлюднили інформацію з посиланням на внутрішні джерела, що Аліна Паш таки їздила до Криму через Москву. За годину після цієї новини я підписав звернення до Держприкордонслужби, щоб вони сказали, що довідка, яку надали представники артистки, справжня чи фальшива. Якщо довідка фальшива та "Суспільне" обдурили шахрайським шляхом, компанія ухвалить нове рішення. До того часу я відмовляюся підписувати договір, тому що є чималі сумніви, - заявив Чернотицький.

Наступного дня після фіналу Нацвідбору "Суспільне" оприлюднило довідку про перетин Паш кордону з Кримом у пункті пропуску "Чаплинка". Її надала команда артистки. У соцмережі висловили припущення, що довідку могли підробити. Сама Аліна неодноразово заявляла, що їздила до Криму через Україну і закон не порушувала.

Alina Pash у фіналі Нацвідбору виступила з піснею "Тіні забутих предків" та посіла перше місце. Члени журі віддали їй найвищий бал, а за глядацьким голосуванням вона посіла друге місце після Kalush Orchestra.

Довідка, яку надала Аліна Паш. Фото: suspilne.media

Довідка, яку надала Аліна Паш. Фото: suspilne.media