Завантажити ще

LOBODA перехворіла на коронавірус і перенесла концерт у Барвісі

LOBODA перехворіла на коронавірус і перенесла концерт у Барвісі
Фото: instagram.com/lobodaofficial.

Співачка Світлана Лобода перенесла концерт, який планувала провести 3 квітня. Артистка отримала позитивний тест на коронавірус. Про це вона заявила у своєму фейсбуці.

- Друзі, я захворіла. На жаль, я не стала винятком... Мені дуже шкода, але я мушу перенести концерт на Мінськ-Арені на 4 березня. Поки лікуватимуся... Знаю, що аншлаг, що ви чекаєте на цю зустріч довго... Так само, як і я. Обіцяю, все буде у кращому вигляді. Дуже люблю вас. Усі квитки дійсні – обмінювати та здавати нічого не треба, - заявила LOBODA.

– Я люблю Зухаїра за його бачення жінки. Він так гарно і невимушено підкреслює всі її переваги, наповнюючи легкістю та впевненістю, - зізналася зірка.

facebook.com/loboda.official.

facebook.com/loboda.official.

Частину одягу для шоу артистки зробили дизайнери українського бренду Luvi. Вони майже 10 років працюють із зіркою. Один із образів створила український дизайнер взуття Сніжана Нех.

- Ми зі Світланою працюємо давно, а наша особливість у тому, що реалізуємо все у дуже короткі терміни. Світлана продумує тематику та модель, а ми вже включаємось у виготовлення. Особливість такого взуття в тому, що воно має бути зручним і водночас фактурним, - уточнила модельєр.

Дизайнери поділилися з "КП в Україні" ескізом із першого примірювання концертного образу зірки для шоу "Время LO".