Завантажити ще

Помер режисер "Родні" та "Вулиць розбитих ліхтарів" Віктор Бутурлін

Помер режисер
Фото: lenfilm.ru.

У 75 років помер радянський та російський режисер та драматург Віктор Бутурлін. Про це повідомили на сайті російської кінокомпанії " Ленфільм ".

- Колеги Віктора Бутурліна, його учні, педагоги Вищої школи режисерів та сценаристів, де він викладав, запам'ятали його енергійним та дотепним другом та талановитим художником. Кіностудія "Ленфільм" сумує разом із рідними та близькими. Про час прощання буде повідомлено пізніше, - йдеться у повідомленні.

На сайті згадали здобутки Бутурліна. Згадали картину "Прозоре сонце осені", яка була знята за розповіддю Юрія Трифонова і стала дипломною роботою Бутурліна у ВДІКу (він навчався у Микити Міхалкова).

Зазначили, що дебютом Бутурліна на "Ленфільмі" стала музична стрічка "Оплески, оплески". Вона була знята за сценарієм російського драматурга, кінорежисера та актора Віктора Мережка, який помер наприкінці січня.

- Фільми Віктора Бутурліна "Садівник" та "Гальмування в небесах" не раз були відзначені призами фестивалів та увагою глядачів. По телебаченню з успіхом йдуть його серіали "Час любити", "Алька", "Жити спочатку", "Ділер", - зазначили у новині.

Однією із останніх робіт став документальний фільм "Одна на всіх" про події періоду Другої світової війни.

Новини по темі: Втрати Режиссер