Завантажити ще

Дружина глави Міноборони Юлія Зорій вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week

Дружина глави Міноборони Юлія Зорій вийшла на подіум Ukrainian Fashion Week

У Києві в Мистецькому Арсеналі проходять покази в рамках ювілейного 50-го тижня моди Ukrainian Fashion Week. Фото з показу Юлія оприлюднила у своєму інстаграмі.

- На Ukrainian Fashion Week я вдруге як модель. Цього разу на запрошення дизайнерки Юлії Крос. Закулісна атмосфера бомбічна! Творчий безлад, купи гарного одягу, довгоногі моделі, блискітки, пшики лаку, крики режисерів, настанови дизайнерів, спалахи фотоапаратів… І ще зізнаюся – я думала, що ходжу подіумом, як граціозна лань. Як модель показу Victoria Secret щонайменше! Поки не подивилася відео. Але нічого, головне рухатися впевнено і наступного fashion week таки взяти уроки дефіле, - написала Зорій.

35-річна Юлія Зорій пройшлася подіумом у вбранні від дизайнера JULIYA KROS з колекції осінь-зима 2022-2023, що називається "Ельза".

Тиждень моди стартував із показу проекту Сергія Бизова Heart rate. Бизов у минулому був креативним директором "Сезонів моди" (стара назва UFW). Цього дня на показ прийшли українські співачки Ірина Білик та Наталія Могилевська.

На тижні моди також постала дружина голови Мінкульту Ганна Ткаченко. В останній день UFW відбудуться покази колекцій та презентують новачків у рамках New Names та Fresh Fashion.

instagram.com/yulia_zoriy.

instagram.com/yulia_zoriy.

ДОВІДКА

Юлія Зорій здобула освіту політолога, проте зі студентських років почала працювати на телебаченні. Вела авторські програми на телеканалі у Чернівцях, працювала на каналі "Україна" та "Ера". Веде телешоу "Ранок у Великому місті" на ICTV.