Завантажити ще

Світлана Вольнова розповіла про нового обранця: Хоче, щоб я була здоровою, красивою та без зайвої ваги

Світлана Вольнова розповіла про нового обранця: Хоче, щоб я була здоровою, красивою та без зайвої ваги
Фото: instagram.com/diva_volnova

Українська телеведуча Світлана Вольнова розповіла, що має коханого чоловіка. В інтерв'ю "Сегодня" знаменитість зізналася, що щаслива у стосунках, проте намагається їх не афішувати, як і ім'я обранця.

- У мене дуже вимогливий чоловік він за те, щоб я була здоровою, красивою, без зайвої ваги, займалася спортом і нормально харчувалася, тобто була енергетично сильна, потужна, тому що хворі та ниючі жінки нікому не потрібні, - поділилася Вольнова.

За словами ведучої, вона завжди мала багато шанувальників, проте мало з ким зустрічалася і ходила на побачення.

- У мене завжди були шанувальники, але зустрічатися я намагалася з меншою кількістю людей. Коли ти починаєш із кимось зустрічатися, ти даєш людині надію. Краще цього не робити, якщо ти розумієш, що не плануєш будувати стосунки. Просто сходити до ресторану поїсти устриць? Який сенс? - поділилася вона.

Також Світлана розповіла про чоловіків, які намагалися упадати за нею виключно заради фінансової вигоди. У її житті й такі випадки були.

- Я зазвичай такі речі вираховую від самого початку, коли людина налаштована на те, що вона отримає щось від мене. Таке теж було, коли починають ухльостувати, а потім - "займи 13 тисяч доларів". Але я чоловікам гроші принципово не даю, – додала зірка.

Світлані Вольновій 52 роки. Вона телеведуча та модель. Вела програму Вікторії Андрієвської "Телевізійний центр моди", колонку у громадсько-політичному журналі "Найсуб'єктивніший рейтинг від Світлани Вольнової". У 2006-2008-х на телеканалі М1 вела передачу "Вольности Вольновой".

Новини по темі: Знаменитості