Завантажити ще

Тіна Кароль судитиме Нацвідбір Євробачення-2022

Тіна Кароль судитиме Нацвідбір Євробачення-2022
Фото: instagram.com/suspilne.eurovision

Названо ім'я першого члена журі фіналу українського Національного відбору " Євробачення-2022 ". Виставляти оцінки учасникам буде учасниця Євробачення-2006 від України Тіна Кароль. Про це 3 лютого повідомила пресслужба національного мовника "Суспильне" – організатора заходу.

- Тіна Кароль у журі національного відбору на Євробачення-2022. У 2006 році в Афінах Тіна Кароль із піснею "Show me your love" представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення, де посіла 7-е місце. У 2020 році була членом журі Національного відбору на Євробачення. За 19-річну музичну кар'єру у народної артистки понад 20 музичних та телевізійних премій. Хто сяде за суддівський стіл поруч із Тіною Кароль, стане відомо незабаром, - продовжують інтригувати на "Суспільному".

Фінал Нацвідбору відбудеться 12 лютого. Вперше за останні роки у Національному відборі не буде півфіналів (і вперше за останні роки "Суспільне" проводить конкурс самостійно, а не у співдружності із "СТБ"). Вести Нацвідбір Євробачення буде Маша Єфросініна, а спілкуватися з артистами за лаштунками – Тимур Мірошниченко.

За традицією українського Нацвідбору, не обійшлося без скандалу: вже після оголошення вісімки фіналістів було дискваліфіковано LAUD, чия конкурсна пісня побачила світ ще у 2018 році. Це суперечить правилам конкурсу, але виявили порушення організатори чомусь уже постфактум. Замість LAUD учасником фіналу став Barleben. Нависала загроза дискваліфікації і над Alina Pash, але у її відвідуванні Криму порушень не знайшли.

Фіналісти Нацвідбору на "Євробачення-2022"

Alina Pash, «Тіні забутих предків»

Wellboy, "Nozzy Bossy"

Cloudless, "All be Alright"

Barleben, "Hear My Words"

Michael Soul, "Demons"

Kalush Orchestra, "Стефанія"

Our Atlantic, «Моє кохання»

ROXOLANA, "Girls"