Завантажити ще

Психолог Дмитро Карпачов поділився інструкцією для чоловіків, як зробити жінку щасливою

Психолог Дмитро Карпачов поділився інструкцією для чоловіків, як зробити жінку щасливою
Фото: facebook.com/d.karpachoff/aliceabc0 із сайту pixabay.com.

Український психолог та телеведучий Дмитро Карпачов звернув увагу на те, що його передплатниці часто скаржаться на чоловіків. У своєму Фейсбуці він запропонував їм розповісти, що має робити чоловік, щоб жінка стала щасливою. Висновками поділився в Інстаграмі.

– Важливо! Це не я вигадав. Це написали ви – жінки. Я просто зібрав основні болі. Дивіться інструкцію у каруселі. Як вам? Що б додали? Поділіться цією інструкцією зі своїм чоловіком, – порадив Карпачов.

Чого хочуть жінки (за версією передплаток Дмитра Карпачова)

 1. Запам'ятайте, що жінка не річ і ваша власність. Вона людина, особистість. Будь ласка, ставтеся до жінок шанобливо!
 2. Слідкуйте за своїми обіцянками. Якщо ви не можете зробити, не обіцяйте. Якщо обіцяли, то зробіть.
 3. Чи не забивайте на жінку. Цікавтеся її проблемами, тривогами та бажаннями. Так вона зрозуміє, що вам не байдужа.
 4. Не будьте з жінкою грубим та агресивним. Їх це лякає та ранить. Залиште це для чоловічих компаній. Там це доречніше.
 5. Не намагайтеся самостверджуватись, принижуючи жінку, особливо прилюдно. Тримайте при собі образливі жарти, коли ви не наодинці.
 6. Догляд за будинком та за дитиною – це не так просто, як ти думаєш. Це важка робота, на якій я перебуваю майже 24 години на добу. Допомагайте жінці більше, тоді вона стане уважніше до вас, менше буде вас "пиляти" і краще виглядатиме.
 7. Не стійте на місці, проявляйте ініціативу, розвивайтеся як особистість та професіонал. Для жінки важливо бачити у вас перспективи, тому вона буде відчувати, що ваша сім'я в безпеці.
 8. Не забувайте приділяти увагу, робити компліменти, дарувати подарунки (навіть символічні) та квіти (зокрема без приводу). Жінці це буде приємно, то вона не забуде, що ви її любите.
 9. Не брешіть жінці і не змінюйте. Довіру втрачають один раз. Якщо жінка перестане вам вірити, ваші подальші стосунки втратить сенс. Вона хоче бути для вас єдиною.
 10. Будьте щедрим, добрим та впевненим у собі. У розумінні жінок це якості справжнього чоловіка. Поруч із ним легко залишатися справжньою жінкою.
 11. Будьте відкритим до будь-яких, навіть найнеприємніших розмов, намагайтеся уважно слухати та почути жінку. Часто 5 хвилин щирої відкритої бесіди допоможуть уникнути майбутніх проблем, які можуть розтягнутися на місяці.
 12. Так, доросла жінка майже все може зробити сама. Але іноді їй хочеться почуватися маленькою беззахисною дівчинкою. Їй хочеться, щоб ви обійняли її, пошкодували, нагодували чимось смачненьким. Ну, хоч іноді! Це зробить її ще щасливішою.