Завантажити ще

MamaRika з чоловіком і немовлям підхопила коронавірус і розповіла, що легше – народжувати чи хворіти

MamaRika з чоловіком і немовлям підхопила коронавірус і розповіла, що легше – народжувати чи хворіти

Українська співачка MamaRika розповіла, що вся її сім'я заразилася COVID-19 минулого тижня і відчуття так собі. Як повідомила зірка у своєму інстаграм-сторіс, вона сама, син Давід та чоловік Сергій уперше хворіють на коронавірус.

- Вперше за весь період пандемії ми захворіли на корону. Це прикро і боляче. Це триває вже досить давно, із п'ятниці. Дуже різко скосило. Нам було так хріново, але все, дякувати Богу, обійшлося, - розповіла Настя, а на тлі було чутно, як сильно кашляє її чоловік, зірка "Ліги сміху" Сергій Середа.

Артистці здається, що вона простіше перенесла нелегкі пологи, ніж COVID-19.

- Особисто для мене це було, мабуть, найважче, що я переживала у житті. Я ніколи так хріново не почувала себе. Пологи – просто дитячий белькіт у порівнянні з тим, що ми пережили. Ми мало реально не склеїли ласти. Але вже у вертикалі, вже легше, - зазначила вона.

Крім того, виконавиця поділилася, як почувається їхній 6-місячний син. Так, хлопчик переносить коронавірус набагато краще, ніж його зіркові батьки.

- У нього був лише нежить. Молодняк гідно пройшов весь цей двіж, це тільки ми старі посипалися, - додала співачка.

32-річна MamaRika знаходиться у романтичних стосунках із 31-річним Сергієм Середою майже шість років. У січні 2018 року відбулися заручини, а в березні 2020 року – весільна церемонія на пляжі в Таїланді. 2 серпня 2021 року зірки заявили, що стали батьками.

Раніше про свою боротьбу з "Омікроном" та ускладненнями після нього розповіла співачка Софія Ротару.