Завантажити ще

Богомолов, Віторган та Пригожин заступилися за Собчак у конфлікті зі Шнуровим

Богомолов, Віторган та Пригожин заступилися за Собчак у конфлікті зі Шнуровим
Фото: instagram.com/mvitorgan.

Новий кліп російського музиканта Сергій Шнурова та його підопічних групи "Зоя" "Шмарофон" у соціальних мережах визнали образою російської телеведучої Ксенії Собчак, її колишнього чоловіка актора Максима Віторгана, а також їхнього п'ятирічного сина Платона. У ролику побачили натяк на те, що Собчак нібито народила сина не від Віторгана, а від свого ексбойфренда російського політика Сергія Капкова.

- І нічого такого, наставлені роги. Адже схожий на Капкова, а няньчить Віторган, - заспівала солістка Ксенія Руденко, яка у кліпі осідлала іграшкового коня.

Реакція Максима Віторгана

49-річний Максим Віторган, з яким Собчак була одружена з 2013 до 2019 року, відреагував на кліп у своєму інстаграмі. Він виклав відеозвернення, в якому є ненормативна лексика.

- Сергію Шнуров, ти реально жартуєш про мого п'ятирічного сина, типу мій він чи не мій? Ми знайомі 20 років, я бачив тебе у різних станах. Я пам'ятаю часи, коли ти вважав за честь безкоштовно виступати на дні народження Собчак, бо там було багато потенційних покупців твого марафону під назвою "Ленінград – найкращий корпоратив". Я розумію, що останні два - три роки млявий член привітно махає голівкою лише коли чує прізвище Собчак. Ну буває. Я все розумію. Ксюша сказала – ти відповів. Ти сказав – Ксюша відповіла. Не по**ався - так поштовхався, відчуття, що ще можна. Зрозуміло. Блін, ну ж ти був хуліганом нашого покоління. Ти у що виродився взагалі? Давай, постарайся якось старіти якщо не гарно, то хоч трохи з гідністю, хуліган на підсосі. Хлопчик Платон п'яти років із Москви тебе запитує: "Дядько Шнурік, ти дурень, га?".

Віторган підписав ролик фразою "начитався зранку радянських газет". У коментарях йому відповіла Собчак: "Та вже. Я вже вчора начиталася".

Обережно! У відео є ненормативна лексика.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Максим Віторган (@mvitorgan)

Реакція Костянтина Богомолова

46-річний чоловік Ксенії Собчак та театральний режисер Костянтин Богомолов виклав в інстаграм уривок із комедійної драми "Собаче серце". Він порівняв 48-річного Сергія Шнурова із персонажем фільму Шариковим, який вийшов у результаті експерименту зі створення людини із собаки.

- Я взагалі не дивлюся на випадок Шнурова як на людську ситуацію. Ми в особі Шнурова маємо унікальну нагоду наживо стежити за трансформаціями Шарікова. Колись створений з невідомої тварини, шляхом пересадки гіпофіза, він перетворився зусиллями невідомого пітерського мага на людину, а ставши людиною зазнав позиву до творчості як найвищого прояву людської природи. Лай обернувся на спів, що багато чого пояснює у мелодиці та ритміці Угруповання. Але чи закони біології невідмінні, чи гіпофіз був раптово видалений, - невідомо - проте спів знову обертається на гавкіт, а обличчя знаходить ознаки дегенерації. Тут не лише відмова від алкоголю, як пише Ксенія. Тут Людина перекидається у мавпу не метафорично, а буквально. Давайте дивитися на це не засуджуючи, не обурюючись, а науково, не закликаючи нещасну тварину зберегти людську подобу, а просто фіксуючи в зошити, як ростиме на обличчі шерсть, як розпадатиметься мова і нарешті, як забуде наш герой, на чому носять окуляри, - заявив Богомолов.

У прикріпленому ролику Шаріков грає на балалайці та танцює. Богомолов порівняв відео із корпоративами Шнурова.

– Відео – хроніка одного з багатьох корпоративів минулих років, – зазначив чоловік Ксенії Собчак.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Konstantin Bogomolov (@konbog75)

Реакція Йосипа Пригожина

52-річний російський музичний продюсер Йосип Пригожин також підтримав Ксенію Собчак. У коментарі NEWS.RU він заявив, що у цій ситуації слід звернутися до влади.

– Для мене чоловік – це не той, у кого бовтається. Чоловік - той, хто здатний відповідати за свої слова та визнавати свої помилки, вчасно зупинитись. Шнур — хайпожер, йде на все заради хайпу. Я вважаю, образа на адресу жінки неприпустима. Це просто дегенератство, коли чіпають дружину, дітей. На мою думку, треба зробити закон, щоб не лише владу не ображали, а й громадян. Кримінальна стаття має бути. Ну, скільки можна?! Мене він свого часу теж обмовив, висмикнувши інформацію з контексту. Походя зачепив мою дружину, її професійні якості. І не міг навіть визнати цю історію (помилкою. — NEWS.ru). Ще й написав на мене заяву до поліції. Що нібито я йому загрожую. Я не проти хайпу. Але що може чекати на наших дітей, коли такі Сергії Шнурови дозволяють собі таке — принижуючи, ображаючи. Не важливо, чи це Собчак, Маша чи Катя, не має значення. Це називається "відморозок", - наголосив Пригожин.

instagram.com/prigozhin_iosif

instagram.com/prigozhin_iosif

На думку Пригожина, напоумити Шнурова можуть представники уряду, і навіть президент Російської Федерації.

- Ось це – до уряду. І, мабуть, до президента треба звернутись. Поки звідти розпорядження не впаде, що йому попу треба набити ременем, це так і буде продовжуватися. Бо, зважаючи на все, він нікого не чує. Себе уявив першою людиною в нашій країні. Ну ось питання — чим відрізняється Шнур від, наприклад, Моргенштерна? Моргенштерн хоч людей не ображає, просто у пісні матюки співає. А цей ображає і все йому сходить з рук, - заявив Пригожин.

Сама Ксенія Собчак увечері 1 лютого, незабаром після виходу кліпу, порадила Шнурову "добре випити", щоб написати талановиту пісню. На момент цієї публікації кліп зник із ютуб- каналу Сергія Шнурова, проте фанати встигли його скачати та поширити у соціальних мережах.