Завантажити ще

Вікторія Маремуха розповіла про знайомство з чоловіком-французом: - Зізналася йому, що він мене бісить

Вікторія Маремуха розповіла про знайомство з чоловіком-французом: - Зізналася йому, що він мене бісить

Український блогер Вікторія Маремуха в інтерв'ю DOROTYE розповіла про знайомство із чоловіком-французом Луї. За словами дівчини, вони вперше зустрілися на вечірці у клубі, куди їх покликав спільний друг Роман, проте Луї Вікторії сподобався не одразу.

- Я приїжджаю, і він мене знайомить із Луї. Я якось так, ну симпатичний хлопець, він із якоюсь дівчиною тоді був. Я ще дивлюся на його дівчину, думаю: "Господи, гадаю, що він з нею робить?". І все. Минає час, і мене знову Роман кудись кличе. Я, ну окей, зараз вийду. І тут Луї. Він до мене кілька разів підходив, через що почав дратувати. Він мене розлютив, така пряма зайва увага була. А я на нього дивлюсь і кажу: "Ром, забери його, він мене так бісить!". Я до чого, я не приховувала цього, – згадує модель.

Вікторія вважає, що саме такою поведінкою і зацікавила Луї, який не звик, що дівчата так поводяться з ним. Незабаром пара знову зустрілася та змогла поспілкуватися. За словами моделі, коли Роман відійшов у справах, Луї сам підсів до неї та розпочав діалог.

- Луї побачив, що я одна, немає Роми, який його забере, і просто сів біля мене. О привіт, як справи? Я говорю, я не розумію. Ми почали англійською говорити. Він мені щось розповідав. Мені було смішно... ось почуття гумору дуже важливе у чоловікові. Щось там мене розсмішило, п'яте-десяте, слово за слово і розпочався діалог. Рома повертається і все гаразд, не треба нікого забирати від мене. І все, ми з Луї весь вечір проговорили, мені вже треба було їхати, бо в мене рання зйомка була. І він мене провів, у таксі посадив, одразу разом із Ромою. Потім ми почали з ним спілкуватися у соцмережах, він запросив на побачення, – розповіла вона.

Спочатку пара планувала зустрічатися лише три місяці, проте вирішила залишитися у стосунках та жити разом. Також Маремуха підтвердила інформацію, що її чоловік – мільйонер. Вона розповіла, що Луї з 16 років займається ІТ-бізнесом.

– Він створює такі платформи для обміну криптовалют, для трейдів. Для цих торгів є валютою. І переважно він створює це для банків. Ось цим він почав займатись, ну, другий рік чи третій. До цього він робив зовсім іншу справу. Він був ІТ-архітектором, інженером, тобто такого плану. І теж він займався начебто захистом банківських систем від усіляких злодіїв, - додала блогер.

Про заручини з Луї Вікторія повідомила у соцмережах у грудні 2019 року. Чоловік зробив їй пропозицію у готичній каплиці Свята капела у центрі Парижа. У серпні 2020-го року Вікторія написала, що вони розлучилися, у їхніх стосунках настала криза, яку пара так і не змогла подолати. У червні 2021 року Вікторія повідомила, що вони одружилися.

Вікторії Маремусі 32 роки. Вона Інстаграм-блогер (понад 500 тисяч передплатників) та фіналістка шоу "Супермодель по-українськи 2". Після участі у проекті знімалася у серіалі "Київ вдень та вночі" та працювала на телебаченні в ранковому шоу "Ранок з Україною".

Новини по темі: Блогери