3 жовтня
Завантажити ще

Син Леоніда Куравльова спростував чутки про те, що немає коштів на поховання батька і сім'я потребує допомоги

Син Леоніда Куравльова спростував чутки про те, що немає коштів на поховання батька і сім'я потребує допомоги
Фото: КУДРЯВОВ БОРИС

Прощання з радянським та російським актором Леонідом Куравльовим та відспівування відбудуться 1 лютого об 11-й годині в ЦКЛ (вул. Маршала Тимошенка, д.15). Похорон відбудеться того ж дня о 13-й годині на Троєкурівському цвинтарі. Леоніда Куравльова поховають поруч із його дружиною Ніною Василівною.

У розмові з "КП" син артиста Василь Куравльов спростував чутки, що гуляють у мережі, нібито  у сім'ї народного артиста немає грошей на його поховання.

- Це неправда й нісенітниця якась. На жаль, останніми днями про нашу сім'ю написали багато неправди, – заявив Василь. - Ми не потребуємо допомоги, з усіма турботами впораємося.

За словами спадкоємця артиста, жодного розладу в сім'ї немає, і стосунки з батьком і у Василя, і у його сестри Каті були чудовими.

- Ми – його улюблені діти. А те, що батько опинився в останній рік життя в тих закладах, про які писали ЗМІ (приватний пансіонат для людей похилого віку, лікарня та хоспіс. – Прим. авт.), було викликано приписами лікарів та його діагнозами. Було нереально в тій ситуації тримати батька вдома. Тому ставити нам це у провину несправедливо та нечесно, – вважає син Куравльова.

Він зазначає, що батько стільки часу не прожив би вдома, скільки він зміг прожити в пансіонаті. І те, що з лікарні "Комунарка" довелося перевезти його до хоспісу, було рішенням лікарів.

- У лікарні не було засобів вилікувати усі його хвороби. Нам сказали: хоспіс – єдине рішення. Справді, там його підтримували як могли. Не обмежували й нас у можливості його відвідувати. Ми були поряд до останнього його подиху, – розповів Василь.

Про смерть актора Леоніда Куравльова стало відомо вранці 30 січня. На початку січня його госпіталізували до коронавірусної лікарні "Комунарка" з пневмонією (COVID-19 у артиста не підтвердився). Пацієнту провели операцію на шлунку та діагностували ураження головного мозку, яке, на відміну від пневмонії, виявилося невиліковним. Пізніше його перевели до хоспісу імені Мільйонщикової, де 85-річний актор і провів останні дні свого життя.

До потрапляння до ковід-лікарні Куравльов півроку провів у пансіонаті для людей похилого віку, і у персоналу закладу склалося враження, що актор ігнорує свою доньку. Діти артиста доправили його до будинку для людей похилого віку в серпні 2021-го. За їхніми словами, актор дуже сумував за померлою дружиною, перестав виходити з дому, і вони не могли самотужки вивести його з цього стану.