Завантажити ще

Помер зірка фільму "Іван Васильович змінює професію" Леонід Куравльов

Помер зірка фільму
Фото: Марина ВОЛОСЕВИЧ

У Росії помер відомий актор Леонід Куравльов. Артист пішов із життя у віці 85 років. Про це пишуть " Известия "

- Помер радянський та російський актор, народний артист РРФСР Леонід Куравльов. Інформацію про це підтвердила Спілка кінематографістів Росії, - зазначено в повідомленні.

Причина смерті актора не уточнюється, але відомо, що з початку січня він перебував у міській клінічній лікарні №40 у Комунарці. Куравльова госпіталізували з підозрою на коронавірус – лікарі діагностували у нього пневмонію. Пізніше артист переніс екстрену операцію на шлунку – гастростомію.

Наприкінці січня 85-річного Куравльова відправили в хоспис імені Мільйонщикової, оскільки медики зафіксували у нього важку поразку мозку. Тоді лікарі заявили, що хвороба невиліковна, а в хоспісі йому нададуть паліативну допомогу.

До госпіталізації Леонід Куравльов близько 6 місяців проживав у пансіонаті для людей похилого віку - туди його визначили діти у серпні 2021 року. За словами рідних актора, він дуже сумував за померлою дружиною. Близьким не вдалося вивести його самостійно з такого стану, що і стало причиною визначення артиста в пансіонат.

ДОВІДКА

Радянський та російський актор театру та кіно Леонід Куравльов народився 8 жовтня 1936 року в Москві. У кіно артист дебютував ще студентом - у 1960 році він виконав роль матроса Камушкіна в історико-революційному фільмі Михайла Швейцера «Мічман Панін». Популярність акторові принесли ролі у фільмах «Живе такий хлопець», «Іван Васильович змінює професію», «Місце зустрічі змінити не можна», «Афоня», «Сімнадцять миттєвостей весни» та інші кінострічки.

Куравлєв був одружений один раз. Його дружина Ніна Куравльова померла у 2012 році. У артиста залишилися дочка Катерина, син Василь та двоє онуків.