Завантажити ще

Андрій Данилко пояснив, навіщо заспівав "Батько наш Бандера" на сцені "Дизель шоу"

Андрій Данилко пояснив, навіщо заспівав
Фото: Скриншот з відео 1plus1

Український співак Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, заявив, що виконана ним пісня "Батько наш Бандера" на сцені "Дизель шоу" була просто імпровізацією. Політичного чи військового підтексту артист у неї не вкладав. Про це пише телеграм-канал " Политика Страны ".

- Це була імпровізація. Не треба вигадувати те, чого нема. Ця пісня в той момент, коли записувалося «Дизель шоу», була вірусною та популярною в інтернеті, у TikTok. Я сприймаю її як просто пісню, і не більше. Я ще розумію, якби я вийшов у прямий ефір, чи на Майдан і якось декларував це. Людям нічим зайнятися, вони люблять вигадувати та загострювати ситуацію, - заявив Данилко.

Як зазначив співак, про скандал, який нашумів через виконання ним пісні "Батько наш Бандера", він навіть і не підозрював.

- Я від вас дізнався про те, що, виявляється, вже розвивається якийсь скандал. Скандали робить хтось, кому це треба. Виривають із контексту та використовують, як їм треба. У цьому не було нічого скандального. На той момент, коли була зйомка, це була популярна пісня. І вона лежала в інтернеті, а тут раптом усі прокинулися. Чомусь на той час вона не викликала скандалу. Навпаки – всі посміялися, – наголосив артист.

ПРО ЩО МОВА?

Під час виступу на сцені "Дизель-шоу" Вєрка Сердючка (Андрій Данилко) виконав дві пісні. Після того, як до сцени підійшла дівчинка з квітами, артист обійняв її та заспівав рядки з пісні "Батько наш Бандера", яка є популярною в мережі TikTok і стала основою для численних флешмобів. Бек-вокалісти підтримали співака та почали йому підспівувати, а глядачі йому аплодували. Пізніше організатори шоу пояснили, що з Данилком було погоджено лише дві пісні, а третю він заспівав незаплановано.