Завантажити ще

Стася Ровінська пояснилася за слова своєї мами Сніжани Єгорової про Путіна: Ми рік не спілкуємось

Стася Ровінська пояснилася за слова своєї мами Сніжани Єгорової про Путіна: Ми рік не спілкуємось
Фото: instagram.com/sia_rovinska/

Телеведуча "Твій день" Стася Ровінська тривалий час не спілкується зі своєю мамою Сніжаною Єгоровою. Однією із причин розбіжностей у сім'ї стала підтримка Єгорової країни-агресора. Про це Ровінська повідомила на своїй сторінці в інстаграмі.

- На жаль, маю зробити заяву щодо моєї мами, Сніжани Єгорової. Відверто, мені боляче і неприємно це писати, але маю, бо це стосується не тільки мене, а насамперед моєї сім'ї, а саме моїх дітей, мого чоловіка, а також близьких нам людей, друзів та колег. Багато хто знає, що я не спілкуюся з нею вже більше року. На це багато причин, деякі стосуються лише нас, і я не хотіла б їх виносити, а й зокрема через різні світогляди та кардинально протилежну громадську позицію, - написала Ровінська.

Телеведуча наголосила, що побачивши заяву мами щодо підтримки президента Росії Володимира Путіна відчула «біль, сором та бажання захистити своїх дітей».

- Тому що мені страшно за них, мені страшно, бо їхня бабуся, сидячи за кордоном, підтримує людину, яка вбиває українців і не переживає навіть за безпеку своїх онуків, які живуть в Україні, ходять тут до школи, садка… Я не можу і не маю відповідати за слова та вчинки моєї мами, я сама мама трьох дітей і намагаюся своє життя жити так, щоб їм ніколи не було за мене соромно і вони не були заручниками моїх егоїстичних вчинків, - написала Ровінська.

Ровінська додала, що незважаючи на все, що сталося між нею та мамою, їй «страшно за наймолодших братів і сестричку, які перебувають з мамою». І що Єгорова «своїми діями та страшними заявами ставить під загрозу ні в чому не винних дітей».

Сніжана Єгорова опублікувала відео з главою Кремля Володимиром Путіним, у якому зібрано його виступи починаючи з 2008 року. Єгорова зазначила, що не вважає Путіна винним у тому, що відбувається на її батьківщині. Після новин у ЗМІ Сніжана опублікувала ще один пост із текстом "Так, я підтримую Путіна".