Завантажити ще

Камалія під крапельницею повідомила, що їй діагностували двостороннє запалення легень та гайморит.

Камалія під крапельницею повідомила, що їй діагностували двостороннє запалення легень та гайморит.
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Співачки Камалії, яка забіліла грипом, діагностували двостороннє запалення легень та двосторонній гайморит. Про це вона повідомила у своєму Інстаграмі. Артистка, яка хворіє вже два тижні, пояснила, що раніше не зробила КТ, оскільки їй не можна було опромінюватися.

– Коротше, у мене цілий букет ускладнень. Двостороннє запалення легенів, або поразка, як ще називають, двосторонній гайморит. Але я у надійних руках! Будь ласка, не хвилюйтеся! Усім міцного здоров'я та імунітету! – написала Камалія.

Під час прямого ефіру під крапельницею співачка зазначила, що їй діагностували двостороннє запалення легенів четвертого ступеня із шести. Також Камалія відповіла на критику свого новорічного відпочинку у Буковелі. Камалія заявила, що пандемія триває два роки і сидіти в ув'язненні весь цей час неможливо, а діти мали канікули. Співачка підозрює, що могла підхопити хворобу від співробітниці по поверненню з відпочинку, оскільки вона промовчала про свою хворобу і не носила маску.

Артистка заявила, що хворіє з 6 січня, почалося все з горла. Камалія писала в Інстаграм, що їй діагностували флурон – одночасне зараження коронавірусом та грипом. Проте, під час прямого ефіру співачки лікар сказав, що поки що підтвердився лише грип, і у Камалії може бути грипозна пневмонія.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Новини по темі: Камалія Грип пневмонія