Завантажити ще

Ольга Сумська, Назар Задніпровський та Даша Астаф'єва стануть учасниками шоу "Ігри талантів"

Ольга Сумська, Назар Задніпровський та Даша Астаф'єва стануть учасниками шоу
Фото: Прес-служба телеканалу "Україна"

Актори Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Даша Трегубова, учасник гурту "ТНМК" Фагот та співачка Даша Астаф'єва візьмуть участь у шоу "Ігри талантів", яке у лютому вийде на телеканалі "Україна". Артисти приєднаються до Тіни Кароль і Юлії Саніної та допоможуть гравцям виграти грошовий приз.

- Скажу чесно - у мене дуже "гарна" інтуїція, бо я завжди програю в таких проектах. Але вірю, що нас та всіх глядачів вразять унікальними здібностями, – поділилася за лаштунками Кароль.

Про свою інтуїцію також розповіла і фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна. За її словами, шосте відчуття нерідко її підводить, але артистка обіцяє, що зробить усе можливе, щоб її команда здобула перемогу.

- У моєму випадку інтуїція – останнє, чому слід довіряти. Її майже немає. Хотілося б розставити всі крапки над "i" у шоу, тому я все ретельно аналізуватиму, - сказала Саніна.

"Ігри талантів" – адаптація американського формату телешоу The Game Of Talents. Правила шоу припускають, що дві команди відгадуватимуть приховані оригінальні таланти понад 100 незнайомців. Щоб виграти 150 тисяч гривень їм доведеться вгадати приховані таланти 11 незнайомців. У кожній команді буде одна знаменитість та один гравець, який веде боротьбу за грошовий приз. Знаменитості допомагатимуть гравцям зі своєї команди.

У шоу також братимуть участь виконавці, які мають таланти. Вони представлять свої таланти за допомогою розважального номера. Ведучим шоу став DZIDZIO.