Завантажити ще

Російська гумористка Тетяна Лазарєва розповіла, що не одразу погодилася стати тренером "Ліги сміху"

Російська гумористка Тетяна Лазарєва розповіла, що не одразу погодилася стати тренером
Фото: Прес-служба "Ліги сміху"

Російська гумористка Тетяна Лазарєва, яка стала новим тренером "Ліги сміху", розповіла, що не одразу погодилася брати участь у проекті. За словами ведучої, останніми роками вона хотіла "відійти" від гумору.

- Була якась боязкість бути тренером "Ліги Сміху". Але потім подумала, що це все дрібниці і погодилася. Я дивилася на проект, мені подобається цей формат. Зараз не часто дивлюсь якісь гумористичні програми, але "Ліга Сміху" - абсолютно приголомшливий проект, - сказала Тетяна.

Вона додала, що їй близький нестандартний гумор і наголосила на командах: "Ветерани космічних військ", "В активному пошуку", "Загорецька Людмила Степанівна", "Мініпанки".

Лазарєва вперше спробує себе у ролі тренера, у дев'ятому сезоні вона замінить українську актрису Олесю Жураковську. Також у ролі тренера знову з'явиться гуморист Ігор Ласточкін, який   останні два сезони був редактором проекту. У шоу залишились і тренери минулого сезону: актор Станіслав Боклан, телеведуча Маша Єфросиніна, співак Володимир Дантес, гуморист Олександр Пікалов. Вестиме шоу Євген Кошовий та фронтмен команди "Загорецька Людмила Степанівна" - Віктор Розовий.

Учасниками дев'ятого сезону "Ліги сміху" стали: "Олег ТБ", "Сіль", "Велосипед", "ВВ", "Театр імені Павлова", "ФРАУ", "Наталі", "Метро Одеська", "Налистники", " Дядько Ігор", "Сумне життя Гриші та Діми", "Мініпанки", "Лови кураж", "Володимирський централ", "Ми чули Гагару", "Між справою", "Х.П.З.Я.", "ОГО ".

Тетяні Лазарєвій 55 років. Вона актриса, телеведуча, гумористка та громадський діяч. У 90-х грала у Вищій лізі КВК, була в команді Новосибірського державного університету. Вела на телеканалі СТС передачі "Гарні жарти", "Пісня дня", "Заспівай!". З 1998 по 2021 рік була одружена з гумористом Михайлом Шацем, у пари дві дочки: Софія та Антоніна.

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Фото: Прес-служба

Новини по темі: Гумор Телешоу артисти з РФ