Завантажити ще

Зарицька з групи KAZKA та бізнесмен Мацола стали народними тренерами "Голосу країни"

Зарицька з групи KAZKA та бізнесмен Мацола стали народними тренерами
Фото: пресслужба каналу «1+1».

У шоу "Голос країни" з'явилося п'яте тренерське подвійне крісло, яке зайняли солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька та бізнесмен, співвласник «Першої приватної броварні» Андрій Мацола. П'ята команда називається "Інший шанс". До неї зможуть потрапити ті учасники, до яких не обернувся ніхто з тренерської четвірки, або ті, хто припинить боротьбу на наступних етапах шоу.

У кожному епізоді "сліпих прослуховувань" Андрій Мацола та Олександра Зарицька зможуть врятувати від вильоту 2-х учасників, натиснувши червону кнопку після виступу вокаліста на сцені. У прямих ефірах учасники команди "Іншого шансу" боротимуться за перемогу в "Голосі країни" разом із фіналістами команд інших тренерів.

Першим учасником команди "Інший шанс" став Михайло Ніколаєнко - 21-річний дитячий вчитель музики з Дніпра, який у першому епізоді "сліпих прослуховувань" заспівав композицію "Дівчина з іншої життя" гурту "Океан Ельзи", але не зміг розвернути крісла тренерів.

Тренерами 12 сезону стали Потап, DOROFEEVA, Святослав Вакарчук та Оля Полякова, яка вперше сіла у червоне крісло. Зарицька – перша тренер "Голосу країни", яка раніше була учасницею проекту. У 2014 році вона не пройшла до "Нокаутів".

 

Новини по темі: Голос країни KAZKA