Завантажити ще

Artik розповів, чому дозволив Asti залишити свій псевдонім

Artik розповів, чому дозволив Asti залишити свій псевдонім
Фото: Instagram/artikastiofficial

Творець гурту Artik & Asti Артем Умріхін заявив, що екс-солістка колективу Ганна Дзюба не погодила з ним використання лейбла гурту, але руйнувати через це кар'єру колеги він не планує. Про це пише " Super ".

- Я нічого не маю проти. Я радий і сподіваюся, що це ім'я дасть Ганні поштовх у новій кар'єрі. Я не хочу на нього претендувати. Щиро бажаю, щоб Ані все вийшло. І мені приємно, що, виступаючи під ім'ям Anna Asti, Аня певною мірою продовжуватиме історію групи ще й у своєму сольному проекті. У мене ніколи не було мети топити Аню, порушити її кар'єру. Для мене, як я і заявив раніше в моєму посту, будь-який успіх Ані – це мій успіх. Я завжди радітиму всім її досягненням, - заявив Умріхін.

За його словами, правами на Asti володіє Artik, який є засновником лейблу, на якому записувалася група, та її продюсером.

Як відомо, у 2021 році Ганна Дзюба покинула групу Artik & Asti та розпочала сольну кар'єру під псевдонімом ANNA ASTI, підписавши контракт із музичним лейблом Universal Music Group, після чого випустила кліп на пісню "Фенікс". Проте сама група Artik & Asti продовжує активну діяльність. В результаті в російському шоу-бізнесі тепер є два проекти, в назвах яких є лейбл Asti.

Новини по темі: Artik & Asti Авторські права