Завантажити ще

Лідію Федосєєву-Шукшину відправили до будинку для людей похилого віку - донька актриси цього не соромиться

Лідію Федосєєву-Шукшину відправили до будинку для людей похилого віку - донька актриси цього не соромиться
Фото: Борис Кудрявов.

Радянська та російська актриса Лідія Федосєєва-Шукшина житиме в будинку для людей похилого віку. У спеціалізовану установу для людей похилого віку 83-річну маму помістила її молодша донька – Ольга Шукшина. Вибір Ольги впав на той самий пансіонат, де раніше жив актор Леонід Куравльов. Своє рішення дочка зірки пояснює тим, що вже не справляється із доглядом за мамою. За її словами, Лідію Федосєєву-Шукшину погодилися взяти туди безкоштовно.

- Лідія Миколаївна знаходиться в пансіонаті для людей похилого віку. Не бачу в цьому нічого соромного, - повідомила Ольга Шукшина « Співрозмовнику ».

Донька актриси зізналася, що не справляється із віковими хворобами матері. Ольга наполягає на лікуванні, але у стаціонарі Федосєєвої-Шукшиної важко.

- У мене зараз така життєва ситуація, що мені складно доглядати маму вдома, а їй уже потрібен регулярний догляд. Не зовсім у чудовій формі вона була, у мами є вікові захворювання, вона має бути під постійним наглядом. Тому я і передала матусю до рук професіоналів. Лікуватися амбулаторно їй вже складно, це пов'язано з низкою проблем, - заявила Ольга, яка наполягає, що "будинок для людей похилого віку" та "пансіонат для літніх" - це різні речі.

Ольга заявила, що своє рішення не збиралася обговорювати із сестрами, ухвалила його одноосібно. У пансіонаті, на її переконання, більш домашня обстановка, до того ж фахівці стежать за здоров'ям актриси.

- Там для літніх людей насичена програма реабілітації: є й танці для літніх та бібліотека, їй уже принесли за її попитом книги. Мама звикла жити насиченим життям, щоправда, останніми роками вона особливо нікуди не ходила. Там же вона почувається поки що цілком комфортно. Пару – трійку днів мама пробуде у карантинному режимі, а потім їй безпосередньо займуться лікарі-реабілітологи, – каже вона.

У вересні минулого року Лідія Федосєєва-Шукшина офіційно розлучилася зі своїм п'ятим чоловіком – шоуменом Барі Алібасовим. Їхнє розлучення супроводжувалося численними скандалами. Лідія Миколаївна вийшла заміж за Алібасова у 2018 році, запевняючи, що повністю довіряє продюсеру, який пообіцяв оточити її турботою та увагою. У результаті Барі Каримович спробував переоформити квартиру, що належала Шукшиній. Коли це розкрилося, актриса подала на розлучення. Суд офіційно розлучив пару у вересні 2021 року.

Про те, що Леонід Куравльов останні півроку жив у пансіонаті для людей похилого віку, "КП" стало відомо на початку січня, коли артист потрапив до «Комунарки» з високою температурою. Діти артиста визначили його в пансіонат для літніх людей у серпні минулого року. За їхніми словами, актор дуже сумував за померлою дружиною, перестав виходити з дому, і вони не могли самотужки вивести його з цього стану.