Завантажити ще

Севіль Велієва розповіла, як стала солісткою Artik & Asti: Був місяць під гаслом "інкогніто"

Севіль Велієва розповіла, як стала солісткою Artik & Asti: Був місяць під гаслом
Фото: instagram.com/sevilofficial_

Нова солістка гурту Artik & Asti Севіль Велієва розповів, що була давно "заочно" знайома з артистами. За словами співачки, їхня перша зустріч "наживо" відбулася на конкурсі "Нова Хвиля" у 2021 році, де вона була конкурсанткою, а Artik & Asti сиділи у журі. Про це Велієва сказала в інтерв'ю "СтарХіту".

- Більше жодної взаємодії у нас не було. У середині листопада, через пів року після завершення конкурсу, Artik організував зустріч, запросивши до себе в офіс. І ось уже на ній ми потиснули один одному руки та познайомилися особисто. І так, ми досить швидко дійшли згоди і розпочали спільну роботу, - поділилася Севіль.

Дівчина почала виступати разом із Artik на концертах та корпоративах, проте як нову солістку її представили лише у січні 2022 року. За словами Севіль, жодного злого наміру чи негативного підтексту вона в цьому не бачила.

- Не розумію, про що ви кажете. Гаразд, адже у всіх ситуаціях є свій плюс. Думаю, кожному з учасників команди був потрібен цей місяць під гаслом "інкогніто". Був план, якого ми дотримувалися, і крім роботи та покращення навичок – я ні про що інше не думала. Усьому свій час, і він настав, - сказала співачка.

На запитання, чи готова виконавиця до хейту через те, що фанати гурту звикли до екссолістки Анни Дзюби, Велієва відповіла, що не вважає, це хейтом і "ніхто ніколи не зможе розкритикувати її більше, ніж вона сама себе".

- Є думки людей, шанувальників, фанатів – нехай вони залишається за людьми. Єдине, про що я замислююся часом: відсутність ввічливості та почуття такту ще нікому не додавало шарму та інтелекту. Тому за горезвісним "це моя думка" часом криється відсутність цінностей та норм. Я із цим окей. У всьому іншому я бачу віддану любов до Анни – це здорово, – додала вона.

Севіль Велієвої 29 років. Вона родом із Узбекистану, але виросла у Криму. Учасниця шоу "Суперзірка", російського "Голосу" та української версії шоу "Х-Фактор-3". У 2021-му брала участь у конкурсі "Нова хвиля" від Росії. Севіль не має музичної освіти. Здобула диплом філолога в педагогічному університеті.

Дуета Artik & Asti сформувався у Києві в 2012 році. Artik (Артем Умріхін) народився у Запоріжжі, а Asti (Аня Дзюба) – у Черкасах. Найвідоміші пісні: "Грустный денс", "Девочка, танцуй", "Под Гипнозом", "Все мимо", "Истеричка". У 2021 році Анна покинула гурт і розпочала сольну кар'єру під псевдонімом ANNA ASTI, підписала контракт із музичним лейблом Universal Music Group та випустила кліп на пісню "Феникс".

Новини по темі: Знаменитості Artik & Asti