Завантажити ще

Леді Гага розповіла, що у "Домі Гуччі" у неї була постільна сцена із Сальмою Хаєк: Її вирізали

Леді Гага розповіла, що у
Фото: instagram.com/houseofguccimovie

Американська співачка і актриса Леді Гага, яка зіграла головну роль Патріції Реджані у фільмі "Дім Гуччі", розповіла, що вони з Сальмою Хаєк, яка виконала роль її подруги ясновидиці Піни, зняли постільну сцену, яка не потрапила до фінальної версії кінострічки. Про це пише Daily Mail.

- У фільмі є ціла лінія, яку ви не побачите, та, де Піна зав'язує зі мною сексуальні стосунки. Це ідея режисера Рідлі Скотта, він дозволив нам це, і я пам'ятаю, як була на знімальному майданчику із Сальмою і сказала: "Може, після смерті Мауріціо стане спекотно?" І вона така: "Про що ти говориш?", - згадує Гага.

Зірка зазначила, що, незважаючи на те, що ці сцени були вирізані, вони, можливо, увійдуть до режисерської версії фільму.

Картина "Дім Гуччі" розповідає історію вбивства онука засновника бренду Gucci Мауріціо Гуччі, яка сколихнула весь світ. За сюжетом фільму Мауріціо вбив кілер, якого найняла його дружина Патріція Реджані. Її заарештували, і вона провела 16 років у в'язниці за вбивство на замовлення чоловіка. Допомагала їй у цьому ясновидиця подруга - Піна, яка була засуджена до 25 років в'язниці.

За основу сюжету фільму взято книгу Сари Гей Форден 2001 року "Дім Гуччі: сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру та жадібності". Картина зібрала справжній зірковий каст: Леді Гага, Адам Драйвер, Джаред Лето, Сальма Хаєк, Аль Пачіно, Джеремі Айронс. В українських кінотеатрах прем'єра відбулася 25 листопада 2021 року.

Новини по темі: фільм Леді Гага